Monthly Archives: April 2013
You are browsing the site archives by month.
Kas cieš no pārmērīgas svīšanas

Daudzi no mums cieš no pārmērīgas svīšanas. Pārmērīga svīšana ir klasificēta vai nu kā lokāla vai vispārēja. Lokāla pastiprināta svīšana nozīmē, ka Jūs parasti pastiprināti svīstat kādā no ķermeņa zonām, piemēram uz plaukstām, pēdām, Jūsu sejas un padusēs. Turklāt vispārēja pastiprināta svīšana nozīmē, ka Jūs svīstat vairāk nekā parasti visās ķermeņa zonās. Tas ir mazāk izplatīti nekā lokāla pārmērīga svīšana. Tomēr to parasti izraisa pamata veselības stāvoklis. Tātad, ir svarīgi zināt, kāda veida pārmērīga svīšana Jums ir, jo cēloņi un ārstēšana ir ļoti atšķirīgi.

Svīšana

Svīšana ir neizbēgama un neatņemama mūsu organisma funkcija, bet tā var likt Jums justies neērti. Pārmērīga padušu svīšana ir stāvoklis, kas var būt ļoti kaitinošs un neizbēgams, bet to ir ļoti viegli ārstēt. Ir daudzi veidi, kā kontrolēt padušu svīšanu. Padušu svīšanu citādi var dēvēt par hiperhidrozi. Svīšana ir normāla organisma funkcija, bet ne visos gadījumos tas ir normāli. Dažu cilvēku ķermeņi ražo pārmērīgi lielu sviedru daudzumu. Nepareiza higiēna dažos gadījumos var arī saasināt problēmu. Spēcīga padušu smaka ir vēl viena problēma, ar ko saskaras cilvēki, kuri nepārtraukti svīst. Ir daudzi veidu, kā tikt galā ar padušu svīšanu. Svīšanu var arī izraisīt apspīlēta apģērba valkāšana, kas izraisa svīšanu. To var novērst, valkājot vaļīgas drēbes.

Pārmērīgas svīšanas problēmas

Pārmērīgas svīšanas problēmasPārmērīgas svīšanas problēmas var rasties dažādās ķermeņa zonās, piemēram, uz rokām (plaukstām), kājām un padusēs. Tās var būt saistītas ar daudziem iemesliem. Pārmērīga svīšana var būt iedzimta. Ja Jūsu vecāki cieš no pārmērīgas svīšanas, Jums galu galā būs tāda pati problēma. Cilvēki, kas ir jauniešu vecumā var svīst vairāk nekā vajadzētu. Iemesls ir saistīts ar hormonālām izmaiņām organismā. Piemēram, pubertāte, menopauze arī var izraisīt pārmērīgu svīšanu sievietēm. Dažas problēmas mugurkaula zonā arī var izraisīt svīšanu.

Kāpēc daži cilvēki pārmērīgi svīst padusēs?

Jūs varbūt nezināt, kāpēc Jūsu paduses svīst, bet problēmas saprašana var palīdzēt saprast, kā pārtraukt padušu svīšanu uz visiem laikiem. Hiperhidroze ir pārmērīgas svīšanas zinātniskais nosaukums. Tā var būt problēma pati par sevi, ja tā parasti skar konkrētas ķermeņa daļas, vai arī kā cita simptoms, ja tā ietekmē ķermeni kopumā.

Ko darīt, lai apturētu padušu svīšanu?

Ir lietas, ko Jūs varat izmēģināt, kas varētu palīdzēt ar padušu svīšanu vai vismaz ļaut ar to vieglāk sadzīvot:

Perspi-Body Wash ķermeņa mazgāšanas līdzeklis

Perspi-Body Wash ir antibakteriāls ķermeņa mazgāšanas līdzeklis. Perspi-Body Wash ir īpaši radīts nepatīkama ķermeņa aromāta novēršanai. Perspi-Body Wash ir gan preventīvs, gan ārstniecisks ķermeņa mazgāšanas līdzeklis sviedru aromāta novēršanai.

Kas ir svīšana?

Svīšana tiek definēta kā sāļa šķidruma izdalīšanās no ķermeņa sviedru dziedzeriem. Tā ir būtiska funkcija, kas palīdz mūsu organismam atdzist. Tā parasti ir sastopama padusēs, uz kājām un mūsu plaukstām. Viens no tās galvenajiem cēloņiem ir pārāk aktīvi sviedru dziedzeri. Arī pārāk daudz stresa un satraukuma varētu izraisīt pārmērīgu sviedru izdalīšanos.

Perspi-Shield Ultra padušu ieliktnīši pret svīšanu

Atšķirīga pieeja pretsviedru līdzekļiem, bet noteikti ne mazāk efektīva, ir padušu ieliktnīši Perspi-Shield Ultra. Padušu ieliktnīši Perspi-Shield Ultra ir atsevišķi iesaiņoti ieliktnīši, kas ir iepriekš iemērkti spēcīgā pretsviedru līdzeklī. Īpaši paredzēti cilvēkiem, kas cieš no pārmērīgas svīšanas. Ieliktnīši Perspi-Shield Ultra aizsargā pret sviedriem vairāk nekā 8 stundu garumā. Tie ir īpaši plāni, ērtas formas, bez smaržas un viegli pielīp pie apģērba. Tā kā katrs spilventiņš ir atsevišķi iesaiņots, šis pretsviedru līdzeklis saglabā mitrumu un nodrošina maksimālu efektivitāti.

Perspi-Sensitive pretsviedru līdzeklis pret svīšanu

Perspi-Sensitive ir hidrogēla veida augstākās kvalitātes un efektivitātes pretsviedru līdzeklis, kas nesatur alumīniju, spirtu un parabēnus. Perspi-Sensitive hidrogēla pretsviedru līdzeklis ir īpaši piemērots cilvēkiem ar jūtīgu ādu. Perspi-Sensitive pretsviedru līdzekli var droši lietot arī uz sejas, kakla, bikini zonas un citās jūtīgās ķermeņa vietās.

Perspi-Rock H2O pretsviedru dezodorants pret svīšanu

Perspi-Rock H2O ir izsmidzināms dezodorants nepatīkama sviedru aromāta novēršanai. Perspi-Rock H2O aiztur to baktēriju rašanos uz ādas, kas rada nepatīkamu aromātu. Perspi-Rock H2O ir dabisks produkts, kura ražošanā netiek izmantotas mākslīgas ķīmiskās vielas.