Monthly Archives: May 2013
You are browsing the site archives by month.
Pārmērīgas svīšanas ārstēšana (īsumā)

Losjoni, absorbējošie pulveri, antipersperanti un padušu ieliktnīši. Dermatologs var izrakstīt losjonu un absorbējošu pulveri, lai saglabātu plaukstas un paduses sausas. Pārmērīgu padušu svīšanu var kontrolēt ar pretsviedru līdzekli. Uzklāšana naktī vai divas reizes dienā var palīdzēt un sniegt atvieglojumu uz nedēļu, tomēr, ja rodas ādas kairinājums, šo līdzekļu lietošana ir jāpārtrauc. Lai gan šīs ārstēšanas metodes var palīdzēt ar pārmērīgu svīšanu, tie nav pastāvīgi pārmērīgas svīšanas risinājumi.

Kā cīnīties ar padušu svīšanu

Jums ir problēmas ar svīšanu padusēs? Ir risinājums, kas piemērots gan padusēm, gan citām ķermeņa daļām (arī rokām, kājām u.c.). Pretsviedru līdzekļi Perspi aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes.

Kā cīnīties ar ķermeņa svīšanu

Pretsviedru līdzeklis Perspi-Sensitive ir radīts cilvēkiem ar jutīgu ādu, tādēļ to var droši lietot jutīgās ķermeņa vietās: uz sejas, kakla un bikini zonā. Lietojiet Perspi-Sensitive vietās, kur vēlaties pārtraukt svīšanu.

Pretsviedru līdzekļi

Labākā aizsardzība pret svīšanu – Perspi produkcija. Perspi pretsviedru līdzekļi aizsargās pret svīšanu un nepatīkamu aromātu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Perspi piedāvā pretsviedru līdzekļus, pretsviedru dezodorantus, hidrogēla pretsviedru līdzekļus un padušu ieliktnīšus. Jāpiebilst, ka izplatītājs garantē efektīvu iedarbību un nepieciešamības gadījumā – atmaksās naudu! Tas nozīmē, ka Perspi produkti darbojas cīņā pret svīšanu.

Kā apturēt pārmērīgu svīšanu

SvīšanaKā apturēt pārāk spēcīgu svīšanu? Svīšana ir ļoti dabisks process, ko organisms izmanto, lai atdzesētu sevi. Svīšana tiek uzskatīta par veselīgu, un Jums faktiski ir jāsāk uztraukties tad, ja Jūs nesvīstat, jo tas var norādīt uz citām veselības problēmām. Fiziskās aktivitātes un reizēm emocionālās situācijas arī var izraisīt svīšanu.

Pret celulīta līdzekļi

Pludmales sezona nav aiz kalniem – bet, ak vai, augumu aiz tiem nevar paslēpt. Celulīts ir bieži sastopama problēma, kas arī visādā ziņā izskatīgām sievietēm sagādā galvassāpes. Celulītu var apkarot dažādos veidos: sports, masāžas, sabalansēts uzturs, un tā tālāk. Taču neviens no šiem līdzekļiem neiedarbojas ātri, tāpēc ilgtermiņa rūpes – sports, higiēna un uzturs – par savu ķermeni ir ieteicams papildināt ar pretcelulīta līdzekļiem, vismaz ja vēlaties sasniegt pārskatāmus rezultātus pārskatāmā laikā.

Matu augšanas līdzekļi

Vecums nenāk viens – tas nāk arī ar matu izkrišanu. Turklāt jums noteikti ir kāds draugs, kurš arī gluži jauns ir piedzīvojis nepatīkamus brīžus, ieraugot spogulī ar ezīša adatu retumu apmatotu galvu. Labās ziņas ir tādas, ka iespējams novērst matu tālāku izkrišanu, kā arī esošos matus iespējams gan uzaudzēt, gan padarīt biezākus. Šajā rakstā apskatīsim dažādus līdzekļus, ar ko novērst matu izkrišanu un tos atjaunot.

Garākas skropstas

Vai vēlaties garākas skropstas, bet tās pieaudzēt nevēlaties, jo pieaudzēšana var skropstas sabojāt? Tādā gadījumā iesakām izmēģināt jaunāko skropstu izaugsmes rīku Revita EPS, kas jūsu skropstas padarīs līdz pat par ceturtdaļu garākas tikai mēneša laikā. Šis līdzeklis ir dabīgs un drošs, turklāt nepadarīs jūsu skropstas plānākas, kā tas mēdz notikt, ja pieaudzē mākslīgas skropstas. Ar Revita EPS līdzekli – garākas skropstas tikai mēneša laikā.

Problēmas ar svīšanu

Lai gan jāatzīst, ka pārmērīga svīšana ir ikdienas traucēklis personai, ja ne kas cits, jāatzīst, ka tā var būt problēma. Jo īpaši, ja Jūs ciešat no pārmērīgas svīšanas vai svīšanas trūkuma.

Alumīnija hlorīda līdzekļi, lai apturētu svīšanu

Alumīnija hlorīda līdzekļi ir risinājums svīšanas problēmai. Tos var atrast lielākajā daļā pretsviedru līdzekļu, un tie parasti efektīvi ārstē vieglas svīšanas gadījumus. Ir nepieciešama ļoti augsta alumīnija hlorīda koncentrācija, lai ārstētu smagākus svīšanas gadījumus, lai gan lielā koncentrācijā tā var potenciāli izraisīt ādas kairinājumu. Šis risinājums arī parasti nav efektīvs plaukstu un pēdu pārmērīgai svīšanai. Tas arī nav piemērots dažiem pārmērīgas svīšanas veidiem, piemēram, plaukstu un kāju hiperhidrozei.