Monthly Archives: September 2013
You are browsing the site archives by month.
Kas ir pārmērīga svīšana

Pārmērīga svīšana ir slimība, ko sauc par hiperhidrozi. Cilvēki ar šo slimību svīst visas dienas garumā, pat aukstos laika apstākļos un svīst pat vairāk, ja tie kļūst nervozi vai nemierīgi. Svīšana var skart īpašas ķermeņa daļas ar augstu sviedru dziedzeru koncentrāciju, piemēram, rokas, kājas, paduses un cirkšņu apvidu. Šī slimība var samazināt Jūsu dzīves kvalitāti un Jums nepieciešams atklāt, kā pārtraukt pārmērīgu svīšanu.

Top metodes, lai izārstētu pārmērīgu svīšanu

Vai Jūs vēlaties zināt, kā Jūs varat izārstēt pārmērīgu padušu svīšanu un atbrīvoties no savām svīšanas problēmām? Šis raksts Jums parādīs top 5 metodes, ko Jūs varat izmantot, lai izārstētu pārmērīgu svīšanu. Taisnību sakot, pastiprināta svīšana var tiešām samazināt Jūsu tēlu sabiedrības acīs un pašcieņu. Pārmērīga svīšana liek Jums izskatīties un ost slikti, tādēļ Jums patiešām vajadzētu darīt visu iespējamo, lai izbeigtu pārmērīgu svīšanu.

Kāpēc daži cilvēki svīst vairāk nekā citi

Svīšana ir dabiska ķermeņa funkcija, tomēr kāpēc daži cilvēki svīst vairāk nekā citi? Svīšana ir nepieciešama, tās mērķis ir kontrolēt un uzturēt mūsu ķermeņa temperatūru. Svīšana ir normāla un pilnīgi nepieciešama. Sviedri ir fluīdu sekrēcija, kas sastāv galvenokārt no ūdens. Šajā konkrētajā gadījumā pārmērīga svīšana notiek vienā ķermeņa zonā.

Pārtikas faktors

ĒdiensJūs esat tas, ko Jūs ēdat. Jums var nepatikt šī ideja, bet tā ir taisnība. Ko Jūs izvadāt no ķermeņa, ir tieši saistīts ar to, ko Jūs tajā ievadāt. Šī iemesla dēļ, tam, ko Jūs ēdat, var būt nozīmīga ietekme uz Jūsu ķermeņa ražoto sviedru apjomu un kvalitāti.