Monthly Archives: October 2013
You are browsing the site archives by month.
Svīšana naktīs

Tas nav īsti patīkami, ja esat pārklāts ar sviedriem tā, ka pat apģērbs līp klāt pie ādas. Patiesībā, tas tiešām varētu būt mulsinoši. Neliels vai vidējs sviedru daudzums, atkarībā no Jūsu ķermeņa temperatūras, ir normāls. Ir ļoti nepatīkami piecelties no rīta un saprast, ka naktī esiet pārmērīgi svīdis.

Svīšana padusēs

Ikviens svīst, tas ir tikai dzīves fakts. Bet daži no mums svīst padusēs vairāk Svīšana padusēsnekā citi. Tas var būt mulsinoši un jā, tas var pat likt Jums justies apkaunotam, bet par to nevajag kaunēties. Daudzi cilvēku visā pasaulē svīst padusēs. Dažādas lietas liek dažādiem cilvēkiem svīst. Jums ir jāuzzina, kas liek Jums svīst padusēs un Jūs varēsiet izdomāt, kā to apturēt. Piemēram, ja Jūs esat sporta zālē un pēc stundas Jūs nākat mājās nosvīdis, Jūs zināt, kāpēc Jūs svīstat.

Pastiprināta svīšana

Dažiem cilvēkiem ļoti labi palīdz dabas produkti, piemēram, daži augi, kas ir ļoti ieteicami pastiprinātas svīšanas ārstēšanai. Šie augi ir salvija, sparģeļi un citi. Šie augi tiek izmantoti, lai ārstētu pastiprinātu svīšanu daudzus gadus un daudzi cilvēki gūst pozitīvu efektu. Ārstēšana ar šiem augiem ir patiešām noderīga cilvēkiem, kuri cieš no pastiprinātas svīšanas un tai nebūs nekādu blakusefektu. Bet vienmēr pajautājiet savam ārstam pirms jebkādas ārstēšanas uzsākšanas.

Padušu svīšana

Dzīve bez sviedriemIr cilvēki visā pasaulē, kuri ikdienā sadzīvo ar padušu svīšanu. Lielākajai daļai cilvēku padušu svīšana ir kaitinošs stāvoklis, kas notiek, kad mums ir pārāk karsti vai mēs nodarbojamies ar fiziskām aktivitātēm. Bet citiem tā ir reāla problēma, kas, šķiet, pārņem viņu dzīvi. Padušu svīšanu var kontrolēt lielākajā daļā aspektu, bet tiem, kas domā, ka to nespēj, vienmēr ir izeja.