Monthly Archives: September 2014
You are browsing the site archives by month.
Kredīts līdz 150 eiro

Naudas problēmas, ko vismaz kāds piedzīvo katru dienu, nedrīkst sabojāt NaudaJūsu dzīvi, kad Jums visvairāk ir nepieciešama palīdzība. Varbūt Jums ir ātri nepieciešami 150 eiro, lai iegādātos zāles vai Jūsu auto ir nepieciešams remonts un Jums tas ir nepieciešams, lai padarītu ikdienas darbus.

Kredīts līdz 100 eiro

Izmantojiet pamata finanšu plānošanas stratēģiju, lai pasargātu sevi no liekiem parādiem vai nepieciešamības aizņemties nākotnē Ir svarīgi dzīvot savu iespēju robežās. Plānojiet izdevumus tā, lai tie iekļaujas Jūsu budžetā un lai vienmēr kaut kas paliktu pāri, kaut nedaudz. Krājiet! Pateicoties iekrājumiem, Jūs aiztaupīsiet sev liekus pārdzīvojumus nākotnē un Jums neradīsies vajadzība aizņemties kredītu līdz 100 eiro vai jebkādu citu summu un kredīta veidu.

Kredīts līdz 50 eiro

Lai kredīts Internetā līdz 50 eiro Jums nesagādātu nekādas problēmas un lai Jūs no tā gūtu tikai labumu, pirms aizņēmuma veikšanas izrēķiniet,  cik daudz tēriņi paredzēti nākamajā mēnesī un cik daudz naudas paliek pāri, ar ko tad arī segt 50 eiro kredītu un procentus, ja tādi ir. Tādā veidā Jūs skaidri zināsiet, cik lielu summu varat aizņemties.

Braukšana slidenos laikapstākļos

Divi draugi nolemj brīvdienas pavadīt ārpus pilsētas, slēpojot. Viktors ar savu automobili brauc pa priekš, jo ceļu zina labāk tieši viņš.

Padomju laiku auto rallijs

Lai gan ātrums un padomju laika tehnika šķietami nesavienojami jēdzieni, rallisti dodas uz autorūpnīcu, lai izmēģinātu spēkus dragreisā.

Westkredit.lv hipotekārais kredīts

West Kredit ir lielākais nebanku hipotekāro kredītu izsniedzējs Latvijā. Šis aizdevējs specializējies kredītu izsniegšanā pret hipotekāro jeb īpašuma ķīlu.

Bauskā piemin tās aizstāvjus 2. Pasaules karā

Vecāki bērni un kabatas nauda

Nordea naudas skola: vecāki bērni un kabatas nauda:

Auto kredīts internetā

Auto vadītāju lokā ir kļuvis ļoti populārs kredītu izsniedzēju piedāvātais finanšu pakalpojums – auto kredīts. Tā ir iespēja ērti aizņemties naudu jauna auto iegādei, vai arī saņemt naudu ieķīlājot savu, jau īpašumā esošu, auto.