Monthly Archives: November 2014
You are browsing the site archives by month.
Svīšanas novēršana visiem galvenajiem tās iemesliem

Zemāk ir minētas dažas dabīgas sviedru novēršanas taktikas, no kurām katra adresē vismaz vienu no stipras svīšanas galvenajiem aizdomās turamajiem, ko mēs esam apsprieduši. Galvenais triks ir apvienot tos, kas atbilst Jūsu ķermeņa sviedru reakcijas neapmierinātajām vēlmēm.

Siguldā ‘’zaļais tirdziņš’’ iekaro iedzīvotāju popularitāti

Sestdienas rītā daudzu siguldiešu ceļš ved uz ‘’zaļo tirdziņu’’, kur iepērkoties iespējams ne vien atbalstīt mazos Latvijas uzņēmējus, bet arī iegādāties veselīgus pārtikas produktus. Līdzās dažādiem gardumiem, kuru nosaukumus pat grūti atcerēties, arī ierastāka pārtika. Garākā rinda pie maizes stenda, pats saimnieks stāsta, ka vēl nesen strādājis ārzemēs, bet nekad nav bijis mērķis tur arī palikt. Tāpēc atgriezies mājās un turpina dzimtas tradīcijas. ‘’Zaļais tirdziņš’’ Siguldā durvis vēris pagājušā gada pavasarī un jau iekarojis popularitāti, vien uzrunātie žēlojas, ka darbadienās piedāvājums ir visai niecīgs. ‘’Zaļie tirdziņi’’ savu vietu atraduši arī citos novados un to skaits, turpina aizvien pieaugt.

Rīgas vēsturisko centru piepilda jaunas viesnīcas

Grēcinieku iela, kādā šobrīd tukšā laukumā pirmskara laikā slējās trīs ēkas, arī tagad zemes gabals atzīts par apbūvējamu. Tajā iecerēta viesnīca, septiņu stāvu ēka ar pazemes autostāvvietu. Savdabīgais fasādes dzelzsbetona režģis atveido šeit vēsturiski bijušas ēkas pagraba plānojumu.