Monthly Archives: June 2016
You are browsing the site archives by month.
Naudas taupīšana vasarā

Vasarā gribas vienmēr kaut kur aizceļot, bet ceļošana ir dārga, tad jau labāk izdomāt veidu kā ar draugiem kaut kur nokļūt, vienlaicīgi, ietaupot naudu, tad ir nepieciešams apdomāt maršrutu un izlemt kur braukt un ar kādu transportu, lai ietaupītu naudu. Varam mēģināt arī padomāt par to, ka vasarā solārijs vai mākslīgais iedegums nav nepieciešams, tā būs tikai liekas naudas izmešana, tad jau labāk ar draugiem aizbraukt uz jūru un labi pavadīt dienu un iegūt labu iedegumu. Dārgas vasaras vakariņas varam aizvietos ar pasēdēšanu mīļoto cilvēku lokā pie kāda ugunskura, sanāks lētāk un arī būs ietaupīta nauda.

Veidi kā pārvarēt kārdinājumu tērēt naudu

Naudas tērēšana ir galvenais iemesls, kā dēļ mēs vispār pievēršam tik lielu uzmanību naudai. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc mēs no rītiem ceļamies un dodamies uz darbu. Lai kāda būtu situācija, mēs visi vēlamies pelnīt naudu, lai varētu to tērēt. Kādiem mērķiem mēs to vēlamies tērēt jau ir cits stāsts, bet tērēt naudu ir dabiski un pašsaprotami.

Loterijas – izklaide vai atkarība?

Dažādas loterijas ir ļoti populāras visā pasaulē. Loterijas mums sniedz iespēju negaidīti un, it kā, par velti iegūt lielu bagātību. Šāda iespēja ir ļoti patīkama un vilinoša. Taču vai tā ir reāla iespēja? Šis jautājums ir ļoti sarežģīts, bet tajā pašā laikā arī ļoti vienkāršs.

Top problēmas kredītu atmaksā

Problēmas ar kredītu atmaksu rodas katram no mums, bet ir dažas problēmas, ar kurām saskaramies visbiežāk un visvairāk. Daudzi no mums ņem kredītu neizvērtējot iespējas tos atmaksāt, tādēļ rodas grūtības nākotnē, bet ja sanāk atrast pareizo pieeju, tad arī sanāk risināt grūtības daudz ātrāk un labāk.

Kā saņemt nebanku kredītu

Ātrie kredītiNebanku kredītu var saņemt virtuāli ieejot aizdevēja mājas lapā un aizpildot nepieciešamo informāciju par sevi, tad naudas summas aizdevēji dažu minūšu laikā izrēķinās jums pieejamo aizdevumu summu. Naudas aizdevums ir atkarīgs no jūsu darba stāža, un izdevumiem, piemēram, komunālie izdevumi, mājas izdevumi, saimniecības izdevumi u.c, jums ir jānorāda pareizā adrese, ja jūsu adrese netiks atrasta adrešu grāmatā, tad aizdevums visdrīzāk jums nebūs pieejams, ir jāsniedz pareiza un godīga informācija par sevi.  Naudas aizdevuma summa pieaug ar katru reizi, kad aizņematies konkrēto summu no aizdevējiem, jo biežāk un laicīgāk atmaksājat savus procentus, jo lielāka būs aizdevuma summa nākamajā reizē. Kredīts ir jāaizņemas atbildīgi, pārdomājot vai spēsiet to atdot ar procentiem noteiktajā laika periodā. Kredītlīnija ir pieejama visiem strādājošajiem iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un ir vecumā līdz 70 gadiem, vairāki nebanku aizdevēji ļauj aizņemties kredītu tikai tiem pilsoņiem, kuri ir sasnieguši 21 gada vecumu. Ja esat “melnajā sarakstā” jeb parādnieku reģistrā ,tad visdrīzāk, Jūs vairs nevarēsiet saņemt aizdevumu, vai izvēlēties tādu pakalpojumu kā kredītlīnija. Ir iespējams arī lauzt kredītlīnijas līgumu, ja esat sapratis, ka tomēr noteikto aizdevumu summu jums nevajag, jums ir iespēja no tās atteikties 14 darba dienu laikā, no aizdevuma summas brīža.

Vitalombards.lv īstermiņa aizdevums

Uzņēmums piedāvā arī īstermiņa un ilgtermiņa kredītu. Īstermiņa kredīts ir līdz 30 dienām, un naudas aizdevuma summa ir līdz 100 eiro, bet ilgtermiņa kredīts 12 mēnešiem un iedalās divās sadaļā (pirmais un otrais aizdevums), pirmais aizdevums ir 300 eiro, bet otrais 500 eiro. Kredītu var aizņemties jebkurš pilsonis , kurš ir vecumā no 20 līdz 72 gadiem. Atbildi par to vai varat saņemt kredītu pie Vita lombards izrēķinās filiāles darbinieks un atbildi jums sniegs 15 minūšu laikā. Lai jums nebūtu jāuztraucas par jūsu preci, tās tiek ievietotas seifos, kur neviens tām netiek klāt, darbiniekiem nav atļauts izmantot jūsu preces ikdienā vai jebkādām citām vajadzībām. Visas materiāli pieņemtās vērtības lombardā tiek apdrošinātas, nelaimes gadījumā nauda par jūsu preci, naudas vērtībā, tiks atgriezta jums atpakaļ.

Pavadiet vasaru bez lieliem tēriņiem

Vasarā varat doties pārgājienā. Savācoties kopā kuplā pulkā, nav nepieciešami lieli līdzekļi. Varat pavadīt dienas smejoties un izklaidējoties par baltu velti. Šādi varat ne tikai pavadīt laiku ar draugiem, bet arī apskatīt savu valsti. Varat doties velobraucienos pa Latviju un apskatīt visu ievērojamos objektus. Šāds brauciens neprasīs nekādus lielos ieguldījumus. Protams, jums būs nepieciešams velosipēds nu telts, bet tas nav daudz, ja padomā, cik lielas summas nāktos tērēt ceļojot, izmantojot kādu uzņēmumu. Piedevām, jūs esat ar saviem draugiem, esat svaigā gaisā, stiprināt savu veselību.