3 dabīgas izejvielas pret svīšanu

Padušu svīšanaPārmērīga svīšana ir traucējoša un var apkaunot cilvēku, kas no tās cieš. Pastāvīgi kontrolēt savas paduses un to aromātu var iedragāt Jūsu pašvērtējumu. Pārliecība par sevi var nogrimt pat līdz tādam līmenim, ka Jūs vairs neapmeklējat vietas, kur sastopamas lielas ļaužu masas vai neejat ārā saulainās un karstās dienās baidoties, ka citi varētu pamanīt Jūsu sviedrus.

Par laimi, Jums nav ar to jāsamierinās. Ja vēlaties apturēt pārmērīgu sviedru izdalīšanos no padusēm, lūk, 3 izejvielas, kas to samazina:

Ogle

Dabīgā ogle, pareizāk sakot, tās lietošana iekšķīgi, tiek uzskatīta par vienu no vislabākajiem līdzekļiem pret svīšanu. Lai gan ogle, visticamāk, nav tas, ko Jūs vēlētos ēst, pierādīts, ka tā lieliski palīdz. Ja Jūs varat saņemties un paciest tās garšu, apēdiet ogli katru rītu tukšā dūšā. Lietojiet vienādu daudzumu ogles vairāku dienu garumā; parasti rezultātiem vajadzētu būt redzamiem jau pirmās nedēļas laikā.

Alumīnija hlorīds

Šī viela ir galvenā sastāvdaļa pretsviedru dezodorantos. Tā bloķē poras, caur kurām izdalās sviedri. Tātad, kad nākamreiz iegādāsieties antiperspirantu, pārliecinieties, ka tā sastāvā ir alumīnija hlorīds. Turklāt pievērsiet uzmanību, lai produkts nomāc tieši svīšanu nevis tikai aromātu. Ir dezodoranti, kas nomāc vienīgi aromātu, un, tos lietojot, Jūs nekad neatbrīvosieties no svīšanas.

Talka pūderis jeb talks

Ja svīšana ir nopietna problēma, iesakām kopā ar antiperspirantu izmantot arī talka pūderi. Šis pūderis absorbē sviedrus, kas Jums sniegs dubultu aizsardzību.

Šie 3 līdzekļi lieliski samazina izdalīto sviedru daudzumu! Tomēr, lai to pilnībā pieveiktu, turklāt ātri un ar dabīgām metodēm, iesakām apmeklēt ģimenes ārstu, lai rastu atbildi svīšanas problēmām.

Post Navigation