3 dabīgi līdzekļi cīņai pret sviedriem

Sviedru ārstēšanaSiltākās dienās ķermenis svīst vairāk nekā tad, kad ārā ir vēss. Tas tāpēc, ka svīšana ir mūsu ķermeņa dzesēšanas mehānisms, kas darbojas, lai pasargātu mūs no pārkaršanas. Bez šīs dzīvībai svarīgās funkcijas cilvēki pārkarstu un ietu bojā no karstuma pat tad, ja darītu lietas, kas neprasa īpašu fizisku piepūli un spēku. Kaut gan svīšana ir vajadzīga, to nevarētu teikt par pārmērīgi lielu svīšanu. Pārmērīga svīšana ir uzskatāma par slimību, turklāt tā var sagādāt daudz nepatīkamu un apkaunojošu mirkļu. Pārmērīga svīšana var iedragāt Jūsu pašapziņu, likt pārāk daudz uztraukties par higiēnu un par to, ko citi par Jums domā.

Par laimi, svīšana ir izārstējama kaite un Jums nevajag ar to mocīties visu dzīvi. Lūk, 3 dabīgi līdzekļi cīņai pret sviedriem:

Ogle pret sviedriem

Ēst ogli varētu skanēt dīvaini, taču ir pierādīts, ka tā samazina izdalīto sviedru daudzumu. Labākiem rezultātiem ieēdiet ogli katru rītu un tukšā dušā. Cilvēki, kas to darījuši, atzīst, ka rezultāti bija redzami jau 2-3 dienu laikā.

Salvija pret sviedriem

Salvijai piemīt spēcīga iedarbība svīšanas apturēšanā. Sajauciet vienu tējkaroti žāvētu salvijas lapu vai salvijas pūderi uz krūzi karsta ūdens. Ja Jums nepatīk dzēriena garša, pievienojiet citronu. Taču lietojot salviju esiet piesardzīgi, jo, ja tā par ilgu ievilksies maisījumā, dzēriens var kļūt toksisks. Tāpēc pirms tam noskaidrojiet kārtīgi, kā tā pareizi jālieto.

Diedzēti kvieši pret sviedriem

Šis augs ir brīnišķīgs līdzeklis cīņā pret sviedriem. Diedzētu kviešu sula ir bagāta ar vitamīnu B, kas palīdz cīnīties pret pārmērīgu svīšanu. Izdzeriet 1 – 2 glāzes diedzētas kviešu sulas katru dienu un rezultātiem jābūt pamanāmiem jau vienas nedēļas laikā.

Lietojot šos 3 vienkāršos un dabīgos līdzekļus katru dienu, rezultātiem jābūt acīmredzamiem. Tomēr, ja vēlaties, lai pārmērīga svīšana tiek apturēta pilnība, iesakām Jums apmeklēt ģimenes ārstu, lai atrastu svīšanas cēloņus. Apskatiet arī pretsviedru līdzekļus, kuri darbojas un ir atrisinājuši daudzu cilvēku svīšanas problēmas.

Post Navigation