Apģērbs, kas paslēpj sviedru pēdas

Dzīve bez sviedriemJa Jūs nēsājat drēbes, kas pilnībā noslēpj no padusēm izdalītos sviedrus, Jūs, protams, vēl joprojām svīstat, taču Jums nebūs jāuztraucas, ka kāds to pamanīs. Daudzi uztraucas, ka svīšana var tikt pamanīta, tādā veidā cilvēks uztraucas vēl vairāk, kas savukārt pastiprina svīšanu. Jūtoties droši, ka neviens to neievēros, Jūs pārstājat raizēties un sviedri izdalās mazāk, tomēr tai pat laikā lieka apģērba kārta svīšanu var atkal pastiprināt. Tā rezultātā rodas nepatīkams aromāts. Pat ja svīšana tiek apslēpta pareizi, joprojām pastāv iespēja, ka izdalīsies nepatīkams aromāts, kas iesūcas drēbēs.

Plusi un mīnusi nēsājot atvēsinošus audumus un plānas drēbes

Nēsājot šādu apģērbu, Jūs varat izvairīties no svīšanas, jo Jums vienkārši nav tik karsti kā tad, ja nēsātu biezākas drēbes. Tomēr rodas jautājums, vai gadījumā citi nepamana sviedru pēdas zem padusēm. Ja Jūs uztrauktos mazāk un nepārdzīvotu, arī sviedri izdalītos mazāk, tomēr to nav tik viegli izdarīt. Tā kā nēsājot šāda auduma drēbes sviedri tajās uzsūcas mazāk, arī nepatīkamais aromāts ir mazāk jūtams.

Un citi varianti?

Veikalos nopērkami īpaši padušu polsteri, kas ir maza izmēra un netraucē. Tie palīdz absorbēt sviedrus, tai pat laikā neradot lieku karstumu problēmas zonā. Vēl viens variants ir nēsāt plānas drēbes, taču pa virsu tām valkāt žaketi, kas apslēpj sasvīdušo vietu. Tādā veidā Jūs vienkārši uzvelkat žaketi, kad šķiet, ka sviedri sāk kļūt redzami, turklāt Jums nav jāvelk pārāk daudz drēbju un jāsviedrējas vēl vairāk.

Ātrie pret-svīšanas padomi:

  • Dzeriet daudz ūdens visas dienas garumā;
  • Nomazgājieties aukstā dušā pirms došanās ārpus mājas – tā Jūs samazināsiet ķermeņa temperatūru;
  • Lietojot dezodorantu vai pretsviedru līdzekli tikai tad, kad paduses ir pilnībā sausas un kārtīgi noslaucītas pēc dušas.
Post Navigation