Auto kredīts internetā

Auto vadītāju lokā ir kļuvis ļoti populārs kredītu izsniedzēju piedāvātais finanšu pakalpojums – auto kredīts. Tā ir iespēja ērti aizņemties naudu jauna auto iegādei, vai arī saņemt naudu ieķīlājot savu, jau īpašumā esošu, auto.

Auto kredīts ļauj jebkurā laikā iegūt naudas summu, kas ir līdz pat 90 % no personas auto vērtības. Tieši šī iemesla dēļ pieejamā aizdevuma summa var būt daudz lielāka, nekā internetā pieejamie ātrie kredīti vai SMS kredīti.

Šis ir aizdevuma veids, kurš  ir pieejams arī jauniešiem sākot jau no 18 gadu vecuma, ar nosacījumu, ka uz personas vārda jau ir reģistrēta automašīna. Visbiežāk šo aizdevumu izsniedzējiem nav būtisks kredīta pieteicēja vecums vai kredītvēsture.  Kompānijas ņem vērā datus par automašīnu, jo transporta līdzeklis ir noteicošā garantija, ka šie kreditori saņems savu aizdoto naudu atpakaļ.

Ja ir pieņemt lēmums pieteikt auto kredītu ar interneta palīdzību, ir jādodas uz kredītiestādes mājas lapu un jāizvēlas naudas summa, kas ir vajadzīga un jāaizpilda dati par sevi un savu automašīnu. Kredītiestāde šo pieteikumu izskata un aptuveni 30 minušu laikā dod atbildi. Ja atbilde ir pozitīva, kredīta pieteicējam ir jāparaksta līgums elektroniski, vai jādodas uz kādu no uzņēmuma filiālēm lai parakstītu līgumu personīgi.

Iegūt naudu šādā veidā ir viegli, ātri un bez liekiem riskiem gan no aizņēmēja, gan no aizdevēja puses. Aizdevējam tas ļaujot samazināt procentus, bet kredīta ņēmējam saņemt naudu ar sliktu kredītvēsturi vai bez patstāvīgiem ieņēmumiem.

Post Navigation