Cīna ar svīšanu

Svīstiet tīrāk un mazāk: Ēdot dabīgu uzturu ar daudz svaigiem dārzeņiem un augļiem, Jūs samazināt Jūsu ķermeņa toksiskuma līmeni un ķermenim nav nepieciešamības svīst vairāk, nekā nepieciešams, lai atbrīvotos no toksīniem.

Ēdiens

Uzveiciet svīšanu jau drīzumā

Mērcējieties, lai nekļūtu izmirkuši: Tā vietā, lai dzertu zāļu tēju, kas palīdzēs Jums samazināt svīšanu, ļaujiet Jūsu porām to iedzert. Es ieteiktu Jums novārīt salviju un burvju lazdas, riekstkoka un eikalipta lapas. Pievienojiet aukstu ūdeni, lai to atdzesētu un mērcējiet kājas, rokas vai visu ķermeni tajā. Aukstais ūdens vien sašaurinās Jūsu poras pietiekami, lai novērstu jebkādas nopietnas noplūdes vismaz uz pāris stundām.

Hidrogēla veida pretsviedru līdzeklis

Hidrogēla veida pretsviedru līdzeklis Perspi-Sensitive nesatur alumīniju, spirtu un parabēnus, taču tas novērš sviedru rašanos tikpat efektīvi kā pretsviedru līdzekļi, kuru sastāvā ir līdz pat 10 % alumīnija hlorīda. Šis pretsviedru līdzeklis var būt viens no risinājumiem, kā cīnīties ar svīšanu!

Hiperhidroze, kas pazīstama arī kā pārmērīga svīšana, nav vispāratzīta slimība; patiesībā tikai neliela daļa cilvēku, kam ir šī problēma, meklē medicīnisko palīdzību, bet patiesībā šī problēma skar miljoniem cilvēku visā pasaulē. Šī problēma ir ļoti nopietna slimība, kad pārmērīga svīšana notiek konkrētās ķermeņa daļās ar augstu sviedru dziedzeru koncentrāciju, piemēram, uz kājām, plaukstām, cirkšņu apvidū un jo īpaši padusēs. Hiperhidroze nebeigsies pati no sevis, ja vien netiks piemērotas kādas ārstēšanas metodes.

Post Navigation