Garākas skropstas

Vai vēlaties garākas skropstas, bet tās pieaudzēt nevēlaties, jo pieaudzēšana var skropstas sabojāt? Tādā gadījumā iesakām izmēģināt jaunāko skropstu izaugsmes rīku Revita EPS, kas jūsu skropstas padarīs līdz pat par ceturtdaļu garākas tikai mēneša laikā. Šis līdzeklis ir dabīgs un drošs, turklāt nepadarīs jūsu skropstas plānākas, kā tas mēdz notikt, ja pieaudzē mākslīgas skropstas. Ar Revita EPS līdzekli – garākas skropstas tikai mēneša laikā.

Iegādāties Revita EPS internetā

Iegādāties Revita EPSIegādāties Revita EPS / Uzzināt vairāk par Revita EPS

Iegādājieties Revita EPS internetā, lai palielinātu skropstas par 25 %! Lietojot preparātu Revita EPS tikai 4 nedēļas, skropstas kļūst biezākas un garākas pat par 25 %.

Revita EPS – sastāvdaļas un iedarbība

Revita EPS sastāvā nav medikamentu, turklāt tas ir tik drošs, ka, pat tam iekļūstot acīs, tas nav jānoskalo. Preparātu lietojot četras nedēļas divas reizes dienā, jūs varēsit izjust patiešām vērā ņemamu skropstu pagarināšanos, turklāt vairāki pārdevēji piedāvā arī garantijas: ja no Revita EPS nejutīsiet rezultātu, jums atgriezīs naudu par pirkumu. Kad sasniegts vēlamais skropstu biezums un garums, tad Revita EPS jāsāk lietot tikai vienreiz dienā.

Pieaudzēt skropstas vai izmantot līdzekļus to audzēšanai?

Revita EPS

Skropstu pieaudzēšana, ja to veic profesionāli un vadoties pēc klienšu vēlmēm un skropstu īpatnībām, ir ļoti efektīvs veids, kā pieaudzēt skropstas. Taču, jo vairāk profilakšu tiek veikts, jo lielāka iespēja, ka jūsu skropstas pēc mākslīgo skropstu pielikšanas būs plānas, salūzušas un neizskatīgas. Turklāt mākslīgo skropstu pielikšana mēdz būt dārgs pasākums – vismaz tad, ja to veic pie profesionāliem kosmetologiem, — pat neņemot vērā periodu, kad pēc skropstu noņemšanas jāizmanto līdzekļi to atjaunošanai.

Tāpēc lielākie ieguvumi no skropstu izaugsmes līdzekļu izmantošanas ir tādi, ka a) skropstas no tiem nebojājas; b) rezultāti, kaut arī tos nevar ieraudzīt vienā dienā, ir noturīgāki; c) kopējās izmaksas, visticamāk, būs mazākas, nekā pieaudzējot skropstas mākslīgi. Turklāt ar pieaudzētām skropstām saistās arī citi mīnusi, kā, piemēram, tas, ka ir ierobežojumi mazgājoties, kā arī jāveic koriģēšanas procedūras, kas atkal padārdzina mākslīgo skropstu nēsāšanu. Bez tam nedrīkst lietot arī taukainu kosmētiku un… pārāk daudz raudāt.

Kādēļ izvēlēties līdzekli Revita EPS
  • Par 25 % garākas skropstas 4 nedēļu laikā (ja tā nebūs, atdosim naudu).
  • Skropstu garuma un biezuma ievērojama palielināšana.
  • Saudzīgs un drošs līdzeklis: nekairina pat tad, ja ir iekļuvis acīs.

Iegādāties Revita EPS

UZMANĪBU! Lai saglabātu sasniegto rezultātu, lietojiet Revita EPS zīmuli regulāri. Kad ir sasniegts vēlamais rezultāts, ieteicams lietot Revita EPS zīmuli reizi dienā.

Revita EPS tilpums ir 2,4 ml, bet zcelsmes valsts ir Amerikas Savienotās Valstis.

Revita EPS – garākas un kuplākas skropstas pāris nedēļu laikā

Ja vēlaties palielināt savas skropstas, bet nevēlaties tērēt naudu skropstu tušai vai mākslīgo skropstu pielikšanai, iesakām izvēlēties Revita EPS. Tas ir pārbaudīts līdzeklis, kas četru nedēļu laikā padarīs jūsu skropstas par līdz pat 25% garākas un biezākas. Taču – ja nu tā nenotiek, tad varat saņemt atpakaļ savu naudu līdz pašam pēdējam santīmam.

Post Navigation