Hiperhidroze jeb pārmērīga svīšana

Pārmērīga svīšana ir ļoti kaitinoša un neērta kaite. Hiperhidroze jeb pārmērīga svīšana ir stāvoklis, kad Jūs stipri svīstat situācijās, kurās parasti nav nepieciešama pārmērīga svīšana. Jūs svīstat pārmērīgi, jo īpaši zonās, kur ir aktīvāki sviedru dziedzeri, piemēram, padusēs, uz rokām un kājām. Ir svarīgi zināt, kā izārstēt pārmērīgās svīšanas problēmas, pirms tās kontrolē Jūsu dzīvi.

Kas cieš pārmērīgas svīšanas

Sviedru ārstēšana

Daudz, Daudz cilvēki cieš no hiperhidrozes; ja Jūs esat viens no tiem, Jums ir jāzina, kā atbrīvoties no pārmērīgas svīšanas. Svīšanas problēmas var sabojāt Jūsu sociālo dzīvi; iedomājieties, ka Jūsu paduses pārmērīgi svīst pat tad, ja laiks nav pārāk karsts. Lielākajai daļai cilvēku nepatīk nosvīduši cilvēki. Kāda ir sajūta, ja Jūsu rokas svīst pārmērīgi? Kā lai sarokojas ar jaunām paziņām vai draugiem? Vēl viena problēma, ja Jūs svīstat pārmērīgi, ir tas, ka uz Jūsu ķermeņa rodas baktērijas, kas izraisa sliktu ķermeņa aromātu. Hiperhidroze var pazudināt Jūsu sociālo dzīvi, un tādēļ Jums ir jāatrod veids, kā izārstēt pārmērīgas svīšanas problēmas.

Šeit ir daži padomi, lai izārstētu Jūsu pārmērīgas svīšanas problēmas

Dezodoranti un dezodorantu produkti

Perspi-Sensitive

Dezodoranti un dezodorantu produkti. Lielākā daļa tirdzniecības dezodorantu var palīdzēt izārstēt Jūsu pārmērīgas svīšanas problēmas. Šie produkti satur alumīnija hlorīdu, kas palīdz pārtraukt hiperhidrozi. Jums ir jāizmanto recepšu vai ne recepšu produkti ar augstu alumīnija hlorīda šķīduma saturu, lai izārstētu pārmērīgu padušu svīšanu, bet Jums ir jābūt uzmanīgiem, jo ​​daži produkti var izraisīt ādas kairinājumu. Attiecībā uz atsevišķām zonām, piemēram, kājām, plaukstām, cirkšņiem un dzimumorgānu rajonu, ir nepieciešama spēcīgāka ārstēšana. Jūs variet aplūkot Perspi produkciju. Viens no zināmiem Perspi produktiem ir Perspi-Sensitive.  Perspi-Sensitive nesatur alumīniju, spirtu un parabēnus, taču tas novērš sviedru rašanos tikpat efektīvi kā pretsviedru līdzekļi, kuru sastāvā ir līdz pat 10 % alumīnija hlorīda.

Attiecībā uz svīšanu un ķermeņa aromāta problēmām, mazgāšanās ar antiseptiskām ziepēm kombinācijā ar antibakteriāliem krēmiem var palīdzēt atrisināt šo problēmu. Arī ir nepieciešams skūt skartās zonas, jo matiņi mēdz savākt baktērijas un raugu, tādējādi samazinot smaku uzkrāšanos.

Iekšķīgi lietojami medikamenti

Iekšķīgi lietojami medikamenti. Ir zāles, kas var palīdzēt izārstēt Jūsu pārmērīgo svīšanu. Ir pieejamas zāles, kas var atvieglot hiperhidrozi. Konsultējieties ar savu ārstu, lai saņemtu padomus. Jautājiet arī par iespējamām blakusparādībām (ja tādas ir), ko var izraisīt zāles.

Ķirurģiska iejaukšanās vai endoskopiskā krūšu kurvja simpatektomija ir vēl viena iespēja kā izārstēt pārmērīgu svīšanu. Tā ķirurģiski noņems kritiskos sviedru dziedzerus padusēs. Lai gan šī procedūra var būt ļoti efektīva, iespējamās blakusparādības iekļauj pārmērīgu svīšanu uz muguras, augšstilbiem, vēdera un kājām, kas var kļūt par problēmu ilgtermiņā.

Post Navigation