Iegūt naudu pret auto ķīlu

Ārkārtas situācijās, kad steidzami jānomaksā medicīnas izdevumi, hipotekārie maksājumi, studentu mācību maksas un jāveic mājas vai automašīnas remonts, var būt grūti ātri atrast nepieciešamo naudu, jo īpaši, ja Jums ir izsmelts kredītkartes limits. Tomēr, ja Jums pieder auto, Jūs varat to izmantot, lai iegūtu kredītu pret auto ķīlu.

Kredīti pret auto ķīlu tiek izsniegti pret auto vērtību un bieži vien ir ātrākais veids, kā cilvēkam iegūt vajadzīgo naudu. Lai iegūtu šāda kredīta apstiprinājumu, Jums būs jāpierāda, ka Jums pieder transportlīdzeklis, ko Jūs izmantojat kā ķīlu un Jūsu auto līzingam jābūt pilnībā vai gandrīz nomaksātam.

Lai gan parastie kredīti, ko Jūs varat iegūt lombardā, ietver ķīlas nodošanu aizdevēja īpašumā līdz kredīta atmaksas dienai, aizdevēji ļaus Jums paturēt un izmantot savu automašīnu, kamēr Jūs atmaksāsiet kredītu.

Lai atgūtu naudu, aizdevējs atsavinās Jūsu auto un mēģinās to pārdot tālāk. Atsavināšana ir galējais sods par kredīta neatmaksāšanu, bet tā kā auto atsavināšana un tālākpārdošana izmaksās aizdevējam daudz vairāk nekā Jūsu kredīta vērtība, lielākā daļa mēģinās sazināties ar Jums un iekasēt maksājumus, pirms tas aizies tik tālu.

Lai nodrošinātu, ka aizdevējs atgūs vismaz to summu, ko Jūs esat parādā, viņi aizdos Jums līdz pat 90 procentiem no automašīnas vērtības, ja Jūs izmantojat kredītu pret auto ķīlu. Tā kā auto, kas izmantots kā kredīta ķīla, parasti ir vērts vismaz divreiz vairāk kā kredīts, lielākā daļa kredītņēmēju darīs visu iespējamo, lai paturētu auto savā īpašumā.

Tā kā aizdevējiem ir jānodrošina, ka viņi gūst peļņu no finanšu darījumiem, piemēram, kredītiem pret auto ķīlu, daži no tiem krāpjas, veidojot kredīta līgumu. Piemēram, viņi ietver slēptās maksas, noteikumus, kas apgrūtina un sadārdzina atmaksu. Salīdziniet aizdevējus salīdzināšanas vietnēs, lai izvairītos no negodīgiem aizdevējiem.

Izvēloties uzņēmumu, kas piedāvā kredītus pret auto ķīlu, pārliecinieties, ka tie piedāvā zemas procentu likmes un elastīgus noteikumus, lai Jums būtu vieglāk atmaksāt kredītu un Jūs varētu izvairīties no auto atsavināšanas. Uzmanīgi izlasiet kredīta līgumu, jo īpaši tā smalko druku. Esiet informēts par savām tiesībām kā patērētājs un saprotiet līguma noteikumus, lai izvairītos no nokļūšanas parādu slazdā un sava auto zaudēšanas.

Post Navigation