Iekrājumi, glābiņš no bankrota?

Vai nav tā, ka vienmēr, kad viss sāk iet savu ceļu, kaut kas pēkšņi sabojājas? Jūs sākat atkopties no iepriekšējā sitiena, kad Jūs atkal kaut kas pārsteidz nesagatavotus. Kad tas notiek, tas vienmēr maksā Jums naudu.

Iekrājumi ārkārtas gadījumiem var glābt Jūs un Jūsu budžetu no katastrofas. Padomājiet par to, cik daudz mazās ārkārtas situācijas ietekmē Jūsu ikmēneša budžetu. 200 eiro remonta rēķins par Jūsu transportlīdzekli, jauns 450 eiro ledusskapis – katrs izdevums var kaitēt Jūsu spējai nomaksāt savus rēķinus, ja Jūsu finanses jau tā ir saspringtas.

Padomājiet par to, ko lielāka ārkārtas situācija varētu nodarīt Jums finansiāli. Ko darīt, ja esat pazaudējis savu darbu? Ko darīt, ja Jūs nevarat strādāt vairākus mēnešus? Ko darīt, ja Jūsu bērns ir saslimis un Jums ir jāsedz lieli medicīnas rēķini?

Iepērkoties ietaupi

Ikvienam ir jādodas iepirkties. Kaut arī daudzi cilvēki to ienīst, it īpaši vīrieši, tas joprojām ir nepieciešams. Vai Jums ir jāiegādājas pārtika, degviela, apģērbs, vai kas cits, kas Jums ir nepieciešams ikdienā Jums, tas ir jāiegādājas. Bet Jūs neiegādājaties pirmo lietu, ko ieraugāt. Ja Jūs zināt, ko Jūs darāt, Jūs meklējat lētākos piedāvājumus un īpašas cenas.

Izvairieties no pusfabrikātiem. Kad Jūs dodaties uz veikalu, nepērciet jau sagatavotus dārzeņus vai sviestmaizes. Šīs preces ir dārgākas un nav veselīgas tik un tā, ņemot vērā to, ka lielākā daļa no sastāvdaļām ir mākslīgas vai apstrādātas.

Iepriekš minētie padomi ir tikai aisberga redzamā daļa. Ir daudzi citi veidi, kā ietaupīt naudu. Vienkārši esiet taupīgi un sagatavojieties laicīgi, pirms Jūs dodaties uz veikalu.

Post Navigation