Ieskats Ferratum.lv

Lai varētu pieteikties aizdevumam internetā ir jāveic reģistrēšanās un jāpiesakās kredītam. Šeit jums nāksies iesniegt visu prasīto informāciju. Svarīgi ir šo informāciju iesniegt pilnīgi un precīzi, pretējā gadījumā aizdevums var tikt atteikts. Pēc reģistrēšanās jums ir jāveic vienreizējs pārskaitījums no sava bankas konta par vienu eiro centu. Šādi jūs apstiprināsiet savu bankas kontu un, paralēli, apstiprināsiet ka piekrītat aizdevuma noteikumiem. Pēc pieteikuma iesniegšanas ar jums 10 minūšu laikā sazināsies uzņēmuma pārstāvis un vienosies par aizdevuma izsniegšanu. Pieteikumus var iesniegt jebkurā laikā, bet tie tiek izskatīti un aizdevumi izsniegti tikai uzņēmuma darba laikā, kas ir:

Ferratum bank

  • Darba dienās no 8:00 līdz 20:00
  • Sestdienās no 9:00 līdz 18:00
  • Svētdienas no 10:00 līdz 18:00

Aizdevuma atmaksa ir jāveic attiecīgā aizdevuma termiņa ietvaros. To varat izdarīt veicot attiecīgās naudas summas pārskaitījumu uz attiecīgo aizdevēja bankas kontu.

Ja rodas sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu, tad īstermiņa aizdevuma atmaksu var pagarināt līdz divām reizēm. Aizpildot pieteikuma formu aizdevuma pagarināšanai savā Ferratum bank klienta profilā ne vēlāk kā 7 dienas pēc aizdevuma atmaksas termiņa beigām, aizdevējs pagarinās jūsu atmaksas termiņu par 15 dienām. Šis ir maksas pakalpojums un tā izmaksas ir atkarīgas no aizdevuma apjoma.

Izvēloties šo aizdevumu, pārliecinieties vai tā piedāvājums atbilst jūsu nepieciešamībām. Vai jūsu maksātspēja ir pietiekoša, lai spētu šo aizdevumu veiksmīgi atmaksāt. Uzņemoties šādas saistības, jums ir jābūt pārliecinātam vai šī nepieciešamība attaisno šo saistību uzņemšanos. Aizdevējs jūs mudina pieņemt pārdomātus lēmumus. Šādi aizdevējs cenšas pasargāt gan jūs gan pats sevi. Parādi var atstāt ļoti smagas sekas un vairāk ka tikai jūsu finansiālo stabilitāti. Esiet uzmanīgi un apdomīgi izvēloties aizņemties kredītus.

Post Navigation