Ieskats Sohocredit.lv

Latvijā ir ļoti plaša izvēla ātro aizdevēju vidū. Ja rodas nepieciešamība saņemt īstermiņa aizdevumu ir gana daudz aizdevēju kuri piedāvā savus, dažādus piedāvājumus un īpašus noteikumus. Viens no šiem aizdevējiem ir Sohocredit. Šis ir Soho Group zīmols Latvijā. Soho Group nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu vairākās Eiropas valstīs.

Sohocredit.lv

Uzņēmums piedāvā saviem klientiem aizņemties īstermiņa aizdevumus. Maksimālā, pieejamā naudas summa no šī aizdevēja ir 500 eiro. ja esat jauns klients, tad pirmais aizdevums ir pieejams līdz 250 eiro, otrais aizdevums jau būs pieejams 300 eiro apmērā. Sākot ar trešo aizdevumu varat pieteikties un saņemt arī maksimālo summu, 500 eiro. Pieejamais aizdevuma atmaksas termiņš ir no 7 līdz 30 dienām.

Lai varētu pretendēt uz aizdevumu pie šī aizdevēja, jums ir jāatbilst dažām prasībām kuras ir izvirzītas, lai jūs neizniekotu savu un uzņēmuma laiku, ja aizdevums netiks izsniegts jebkurā gadījumā. Atbilstība šīm prasībām negarantē jums pozitīvu atbildi par aizdevuma piešķiršanu. Katrs pieteikums tiek izvērtēts balstoties uz pieejamo informāciju. Lūk aizdevēja izvirzītās prasības:

  • Jūs esat Latvijas Republikas pilsonis vai pastāvīgs iedzīvotājs ar nepieciešamajām atļaujām.
  • Jūs esat sasnieguši 20 gadu vecumu.
  • Jums ir deklarēta dzīvesvieta Latvijas teritorijā.
  • Jums ir regulāri ienākumi.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir mobilais telefons un e-pasts.
  • Jums nav pārkāptas citas kredītsaistības vai kavēti maksājumi.

Lai varētu pieteikties aizdevumam internetā, jums ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Izveidojot lietotāja profilu jums nāksies norādīt prasīto informāciju par sevi un saviem ienākumiem. Šī informācija ir jānorāda precīzi un patiesi, pretējā gadījumā aizdevuma pieteikums var tikt noraidīts. Pēc reģistrēšanās jums ir jāveic viena eiro centa pārskaitījums no sava bankas konta aizdevējam. Šādi jūs apstiprināsiet savu bankas kontu un, papildus, apstiprināsiet savu piekrišanu aizdevuma līguma noteikumiem.

Pēc reģistrēšanās un konta apstiprināšanas, jūs varat pieteikties aizdevumam. Ir divi veidi kā varat pieteikties vēlamās naudas summas saņemšanai. varat to izdarīt no sava lietotāja profila aizdevēja mājas lapā vai nosūtot SMS ziņojumu ar nepieciešamo informāciju. Izmantojot iespēju pieteikt kredītu ar SMS starpniecību, jums ir jāizmanto tas telefona numurs kuru esat norādījis reģistrēšanās laikā.

Pēc jūsu aizdevuma pieteikuma saņemšanas, tas tiks izskatīts jau dažu minūšu laikā un jums  tiks sniegta apstiprinoša vai noraidoša atbilde. Aizdevumu pieteikumi tiek pieņemti jebkurā diennakts laikā, bet naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai darba laikā. darba laiks ir:

  • Darba dienās no 8:00 līdz 22:00
  • Brīvdienās un svētku dienās no 9:00 līdz 21:00

Aizdevuma summas ieskaitīšana jūsu bankas kontā ir atkarīga no jūsu bankas. Ja aizdevējs un jūs izmantojat vienu banku, tad naudu saņemsiet jau tuvākajā laikā, bet, ja izmantojat citu banku, aizdevuma saņemšana var aizņemt 1 līdz 3 dienas.

Ja jums rodas sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu, tiek piedāvāta iespēja veikt aizdevuma termiņa pagarināšanu. Termiņu ir iespējams pagarināt par 7, 14, vai 30 dienām. Lai šo pakalpojumu saņemtu jums ir jāveic attiecīgā pagarinājuma apmaksa pirms jūsu aizdevuma termiņa beigām. Izmaksas ir atkarīgas no jūsu aizdevuma apjoma un vēlamā pagarināšanas termiņa.

Piesakoties aizdevuma izvērtējiet savas atmaksas iespējas un nepieciešamības prioritāti. Aizdevuma atmaksa var radīt sarežģījumus un nevietā izvēlēts aizdevums var tikai pasliktināt situāciju. Pieņemiet atbildīgus lēmumus, lai pasargātu sevi no negatīvām un finansiāli problemātiskām sekām.

Post Navigation