Iespējas, kā iegūt naudu

Ja Jums nav naudas un lieli ienākumi, var būt grūti saņemt kredītu, tomēr ir daudzas iespējas, kā iegūt Jums nepieciešamo naudu un noturēt galvu virs ūdens, pat šajos apstākļos.

Dažas pieejamās iespējas

Auto

1) Palūdziet kredītu ģimeni vai draugiem, kuri Jums uzticas, līdz Jūs atradīsiet jaunu darbu. Piedāvājiet izveidot rakstisku līgumu, kurā sīki aprakstīts, cik daudz viņi aizdeva un kā Jūs plānojat atmaksāt kredītu. Parādiet viņiem savu vēlmi un apņemšanos maksāt, kad Jūs atradīsiet darbu. Ja Jums paveicas, turiet savu vārdu un atmaksājiet kredītu, kā solīts.

2) Dodieties uz lombardu, lai iegūtu kredītu. Lombards ir veikals, kas aizdos Jums naudu apmaiņā pret personīgajām mantām un citām vērtīgām lietām, piemēram, rotaslietām, datoriem, televizoriem un pat apģērbu. Tiklīdz Jūs ieķīlājat kādu lietu, Jums tiek paziņots datums, kurā Jums ir jāatgriežas veikalā, lai atmaksātu savu kredītu vai to pagarinātu. Šiem kredītiem ir papildus finanšu maksas, kas Jums būs jāsedz noteiktajā atmaksas periodā, lai Jūs varētu atgūt ieķīlāto lietu.

3) Piesakieties ātrajam kredītam pret auto ķīlu. Ātrie kredīti pret auto ķīlu ir veidoti tiem klientiem, kam ir mazi ienākumi, galvenais lai ir pārliecība, ka kredītu spēsiet laicīgi atgriezt. Jūs varat izmantot savu bezdarbnieka, invaliditātes vai sociālo pabalstu vai bērnu naudas maksājumus, kā ienākumus, lai saņemtu kredītu. Tie tiek uzskatīti par regulāriem ikmēneša ienākumiem un var atbalstīt Jūsu kredīta pieteikumu. Šāda kredīta pieteikuma process ir ļoti operatīvs.

Atcerieties, ka spontāni un impulsa pirkumi nav naudas aizņemšanās vērti. Atgādinu, ka Jums vajadzētu aizņemties savam budžetam piemērotas summas. Aizņemties ar skaidru plānu, kādā termiņā un no kādiem ienākumiem parāds tiks atmaksāts.

Post Navigation