Ievērojama svīšana

Ievērojama svīšana, dažkārt arī pazīstama kā pārmērīga svīšana, un visbiežāk kā hiperhidroze, ir medicīnisks stāvoklis, kas var būt īsts murgs personai, kas no tā cieš. Persona, kas cieš no pārmērīga svīšanas daudzos gadījumos piedzīvos garīgo un emocionālo apkaunojumu, ko izraisa šīs slimības sekas.

Vai esat viena no tām nelaimīgajām dvēselēm, kas pastāvīgi cīnās ar pārmērīgas svīšanas problēmām Jūsu ikdienā? Tas ir kaut kas, ko ir grūti izārstēt, jo nav īpaši noteikta līdzekļa, kas palīdzētu ārstēt gan simptomus, gan arī pārmērīgas svīšanas cēloņus.

Kā pārtraukt pārmērīgu padušu svīšanu:

Padušu svīšana ir visizplatītākais svīšanas veids un tas, kam lielākā daļa no mums pievērš uzmanību, pat ja mēs ciešam no pārmērīgas svīšanas citās ķermeņa zonās.

Roku svīšana jeb plaukstu svīšana nav tik neparasta problēma, kā Jūs varētu domāt. Jūs varētu arī pamanīt, ka, ja Jūs ciešat no pārmērīgas roku svīšanas, ka, ja Jums ir pat bail ņemt rokās kaut ko, kas ir stikls – un tāpēc slidens – kad esat publiskā vietā. Ja Jūs ciešat no roku svīšanas, Jūs droši vien esat viens no tiem cilvēkiem, kuri pastāvīgi slauka plaukstas biksēs vai svārkos, gatavojoties sarokoties vai nonākot saskarē ar citiem cilvēkiem. Galvas svīšana ir pavisam cits stāsts, lielāko daļu citu svīšanas veidu var vieglāk noslēpt, bet galvas svīšanu (un sviedru tērcītes, kas tek pa seju) nav tik viegli noslēpt.

Jebkurš un visi no šiem svīšanas veidiem ir apkaunojoši personai, kas cieš no svīšanas šajās zonās. Lai tiktu galā ar pārmērīgu svīšanu, Jūs varat mainīt savu dzīvesveidu mazos veidos, piemēram, samazinot jebkādu kopējo stresu, kas Jums varētu būt.

Zāles pārmērīgai svīšanai:

Diētai un pārtikai, ko mēs ēdam, var būt lielāka ietekme uz to, kā mūsu organisms pārvalda svīšanu, nekā mēs varētu domāt. Jūs arī redzēsiet, ka garšaugu, augu tinktūru un citu augu apvienošana var palīdzēt Jums labāk cīnīties ar svīšanu nekā vienkārši pretsviedru līdzekļu izmantošana.

Pārmērīga svīšana un hipnoterapija:

Tā kā svīšana ir daļa no Jūsu vispārējās veselības, nav labāka veida, kā sākt ārstēšanu. Zinot, kas izraisa Jūsu svīšanu, zinot, kas samazina šo svīšanu un kas to aptur pavisam. Ir daudz dažādu veidu un līdzekļu, lai novērstu svīšanu, bet ne visi no tiem darbosies visiem. Ja Jūs nopietni vēlaties pārvaldīt Jūsu svīšanas problēmu, Jūs atradīsieties uz atklājumu ceļa un neviens akmens nepaliks neaiztikts, pirms Jūs atradīsiet to līdzekli, kas būs īstais Jums.

Post Navigation