Japānas animācija

Anime ir ļoti dažādas variācijas. Ir gan reālistiskas gan pilnībā fantastiskas filmas un sērijas, var būt stāsti par nākotni vai pagātni. Šie stāsti var būt gan par ikdienišķo varoņu dzīvi gan par cīņu ar neticamiem briesmoņiem. Anime var būt gan pilnībā oriģināla gan dažādu avotu pārveidojums šajā stilā. Ļoti daudzi anime avoti ir meklējami tādā komiksu žanrā kā Manga. Manga ir japāņu komiksi. Tāpat, videospēles ir iedvesmojušas daudzas anime sērijas.
Anime pirmsākumi ir rodami jau 1917. gadā, kad tika izveidota pirmā, divas minūtes garā anime filma. Kopš tā laika, anime industrija un popularitāte ir strauji augusi un nu jau, tā ir populāra visā pasaulē. 1933. gadā tika izveidota pirmā anime filma ar skaņu, līdzīgi kā kino, tas bija liels solis, jo ieskandināja jaunu ēru šajā izpausmes formā.

Lai arī anime ir populāra visā pasaulē, tā nebūt nav pieejama visās valodās. Lielākā daļa anime joprojām nāk no Japānas un citās valodās to ieskaņo ne vienmēr. Uzticīgākie anime fani, nemaz neizvēlas ieskaņotās versijas, jo japāņu valoda piešķir iemīļotajam anime šovam autentiskumu.

Post Navigation