Kā apturēt svīšanu uz sejas

Vai Jūs vēlaties pilnībā apturēt pārmērīgu sviedru izdalīšanos uz sejas? Ievērojot šos padomus, tas ir iespējams, turklāt bez jebkādām zālēm.

Ēdiet svaigus tomātus

Svaigu tomātu lietošana uzturā ir dabīgs veids kā cīnīties ar tik ļoti traucējošo sviedru izdalīšanos uz sejas. Ja vēlaties tam pielikt punktu, ikdienu ēdiet svaigus tomātus, kā arī dzeriet tomātu sulu. Ieviesiet tomātus Jūsu pastāvīgajā ēdienkartē un rezultātiem vajadzētu kļūt acīmredzamiem dažu nedēļu laikā. Ja Jums negaršo tomāti, pamēģiniet paniņas, jo tās sniedz līdzīgu efektu.

Izvairieties no kofeīnu saturošiem produktiem

Pārmērīgas svīšanas problēmas

Kofeīns ir cieši saistīts ar uzbudinājuma izraisīšanu, savukārt uzbudinājums ir tas faktors, no kura cilvēkam ar pārmērīgas svīšanas problēmu vajadzētu izvairīties. Ir pierādīts – jo vairāk uzbudināts un satraukts Jūs esat, jo vairāk sviedru izdalās. Tāpēc centieties nelietot kafiju, enerģijas dzērienus un citus kofeīnu saturošus produktus.

Ābolu etiķis

Šis mūžsenais līdzeklis darbojas lieliski cīņā pret sejas svīšanu, turklāt tas labvēlīgi ietekmē veselību kopumā. Labākiem rezultātiem lietojiet tējkaroti remdena ābolu etiķa katru dienu. Lietojiet vienāda daudzuma devu aptuveni vienu nedēļu un rezultātiem vajadzētu būt acīmredzamiem.

Post Navigation