Kā cīnīties ar kāju svīšanu

Perspi-Sensitive pretsviedru līdzeklis nesatur alumīniju, taču tas novērš sviedru rašanos tikpat efektīvi kā pretsviedru līdzekļi, kuru sastāvā ir līdz pat 10 % alumīnija hlorīda. Šis pretsviedru līdzeklis ir piemērots kājām, rokām, padusēm un citām ķermeņa daļām, kuru var lietot arī cilvēki ar jūtīgu ādu.

Uzzināt vairāk par Perspi-Sensitive

Apskatīt jau tagad

Atrisiniet kāju svīšanas problēmas ar Perspi-Sensitive pretsviedru līdzekli, kuru iesaka ne tikai lietotāji, bet arī Eiropas mediķi. Izplatītāji garantē, ka pretsviedru līdzeklis Perspi-Sensitive, kas nesatur alumīniju, spirtu un parabēnus, var iedarboties tikpat efektīvi kā pretsviedru līdzekļi, kuru sastāvā ir līdz pat 10 % alumīnija hlorīda.

Perspi-Sensitive

Uzziniet, kāpēc Jūs pārmērīgi svīstat

Vispirms apskatīsim to, kāpēc Jūsu ķermenis svīst. Jūsu svīšanas reakciju izraisa dziedzeris galvas smadzenēs (hipotalāms), kas reaģē uz siltumu asinīs un sūta sviedru dziedzeriem signālus, lai tie sāktu darboties. Kāpēc Jūsu asinis sakarst? Ir vairāki iemesli, kāpēc cilvēki sakarst un tiem ir nepieciešama sālsūdens iztvaikošana uz ādas, lai atdzesētu ķermeni (izvēlieties to, kurš ir visvairāk piemērojams Jūsu problēmai):

1. Metabolisms: ja Jūsu muskuļi kustas un sadedzina siltuma enerģiju (arī pazīstams kā kaloriju metabolisms), Jūsu ķermenis uzsilst un Jūsu termostats sāk darboties, izdalot sviedrus. Tas notiek, kad Jūs sportojat, lai sadedzinātu apēsto, vai ēdiet kalorijas, kuras Jums ir nepieciešams sadedzināt.

2. Adrenalīns: kad Jūs esat situācijā, kas padara Jūs satrauktu vai nobijušos, organisma dziedzeris (virsnieru dziedzeris), izdala šo hormonu, lai palielinātu Jūsu spēju “cīnīties vai bēgt”. Tas arī izraisa Jūsu temperatūras paaugstināšanos un samazina Jūsu spēju palikt sausam.

3. Klimats: Kad tas ir karsts, Jūs sakarstat un kļūstat mitrs, lai atdzistu. Lielāks mitrums klimata mitrums arī ietekmēs Jūsu svīšanu, jo tas ir mazāk labvēlīgs sviedru iztvaikošanai. Tas nozīmē, ka Jums būs mazāk iespējas atdzist, atrodoties ārā.

4. Asa, karsta pārtika / dzērieni un stimulanti: Asi pārtikas produkti aktivizē nervu galus mutē, kas ir paredzēti, lai reaģētu uz temperatūras karstumu, nevis aso mērci uz Jūsu ēstajiem spārniņiem, kas uzkarsē Jūs un rada Jūsu patentēto dzesējošo iedarbību. Sakarā ar šiem pašiem nervu galiem, no tā izriet, ka karsta pārtika un dzērieni Jūs uzkarsē. Stimulanti, piemēram, nikotīns, kofeīns un cukurs (īpaši attīrītais) arī var izraisīt ķermeņa uzsilšanu.

Kā atrisināt kāju svīšanas problēmu

Šie ir iemesli, kāpēc Jūsu ķermenis un kājas svīst. Izvēlieties Perspi-Sensitive vai citu Perspi produktu, lai pārtrauktu Jūsu kājas svīšanu. Perspi-Sensitive produkts tika īpaši radīts cilvēkiem ar jutīgu ādu, tādēļ to var droši lietot jutīgās ķermeņa vietās: uz sejas, kakla un bikini zonā. Tas nozīmē, ka Perspi-Sensitive ir piemērots ne tikai kājām, bet arī citām ķermeņa daļām.

Post Navigation