Kā cīnīties ar ķermeņa svīšanu

Pretsviedru līdzeklis Perspi-Sensitive ir radīts cilvēkiem ar jutīgu ādu, tādēļ to var droši lietot jutīgās ķermeņa vietās: uz sejas, kakla un bikini zonā. Lietojiet Perspi-Sensitive vietās, kur vēlaties pārtraukt svīšanu.

Nopirkt & Uzzināt vairāk par Perspi-Sensitive

Iegādāties Perspi-Sensitive

Kas izraisa pārmērīgu ķermeņa svīšanu? Tās var būt vairākas lietas, no stresa un nemiera līdz dažādu zāļu blakusparādībām, nepilnvērtīgam uzturam vai kādai no dziļākām veselības problēmām. Pirmā lieta, ko vajadzētu izdarīt, ir doties pie Jūsu ģimenes ārsta; Jūs ne vienmēr var iegūt atbildes, kuras vēlaties par savu svīšanu, bet vismaz viņi var veikt dziļāku izmeklēšanu un pārliecināties, ka Jūs nav piemeklējušas citas veselības problēmas, kas var izraisīt Jūsu svīšana.

Ja Jūsu ģimenes ārsts nav atradis risinājumu, tad izvēlieties:

Ķermeņa svīšana

  1. Perspi-Guard – Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes.
  2. Perspi-Guard 5 ml. – Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes.
  3. Perspi-Rock – Dezodorants Perspi-Rock ir pilnībā dabisks produkts no Āzijas sāls raktuvēm.
  4. Perspi-H2O – Izsmidzināmais dezodorants Perspi-Rock H2O ir dabisks produkts, kura ražošanā netiek izmantotas mākslīgas ķīmiskās vielas.
  5. Perspi-Sensitive – Hidrogēla veida pretsviedru līdzeklis Perspi-Sensitive nesatur alumīniju, spirtu un parabēnus.
  6. Perspi-Shield Ultra – Vienreiz lietojamie padušu ieliktnīši Perspi-Shield Ultra aizsargā pret nepatīkamu sviedru aromātu un novērš sviedru traipu rašanos uz apģērba.
  7. Perspi-Body Wash – Antibakteriāls ķermeņa mazgāšanas līdzeklis Perspi-Body Wash ir īpaši radīts nepatīkama ķermeņa aromāta novēršanai.

Citi ieteikumi, lai pārtrauktu pārmērīgu svīšanu

Lai kontrolētu vai pārtrauktu pārmērīgu svīšanu, Jums ir nepieciešams iestrādāt dažus labus ieradumus savā ikdienas dzīvē. Pirmkārt Jūsu ēšanas paradumus. Jums tiešām ir nepieciešams mēģināt izvairīties no apstrādātas pārtikas, rafinēta cukura un ēst daudz svaigu augļu un dārzeņu. Arī dzeriet daudz ūdens, jo Jums ir nepieciešams daudz šķidruma. Nākamā lieta ir labs dezodorants (Perspi-Rock vai Perspi-H2O). Ir daudzi ne tik plaši pazīstami ļoti spēcīgi dezodoranti, kas ļoti labi palīdz izskaust pārmērīgu svīšanu.

Pārmērīga ķermeņa svīšana

Pārmērīga ķermeņa svīšana var diezgan burtiski pārņemt Jūsu dzīvi. Vai tās ir nosvīdušas paduses, no kā Jūs ciešat, sasvīdušas kājas vai nosvīdušas rokas. Pārmērīga ķermeņa svīšana var iznīcināt Jūsu pašapziņu, un, protams, tas ir apburtais loks – jo vairāk Jūs mēģināt pārtraukt svīšanu, jo vairāk Jūs domājat par svīšanu un jo vairāk Jūs svīstat. Ja Jūs ciešat no pārmērīgas svīšanas, Jums vienmēr jāpievērš uzmanība tam, ko Jūs velkat mugurā – nekādu gaiši pelēku krekliņu, tikai melnas vai tumšas krāsas, lai noslēptu sviedru traipus.

Pārstājiet ķermeņa svīšanu jau tagad

Ir pienācis laiks, lai atgūtu savu dzīvi un pieliktu punktu pārmērīgai svīšanai uz visiem laikiem. Vairāk nekādu nosvīdušu padušu, vairāk nekādu sasvīdušu pēdu un vairāk nekādu nosvīdušu rokasspiedienu ar sviedrainām plaukstām.

Post Navigation