Kā cīnīties ar padušu svīšanu

Jums ir problēmas ar svīšanu padusēs? Ir risinājums, kas piemērots gan padusēm, gan citām ķermeņa daļām (arī rokām, kājām u.c.). Pretsviedru līdzekļi Perspi aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes.

Perspi garantē  5 dienu aizsardzība pret svīšanu, ja nē, nauda tiks atmaksāta!

Apskatīt Perspi produktus

Apskatīt jau tagad

Perspi piedāvājumā ir vairāki medicīniski pārbaudīti produkti (pretsviedru līdzekļi), kas palīdzēs cīnīties ar padušu svīšanu.

Kādēļ izvēlēties Perspi?

Kā cīnīties ar padušu svīšanu

  • Garantēta aizsardzība pret svīšanu.
  • Droši un saudzīgi.
  • Iesaka Eiropas mediķi.
  • Bez smaržas.
  • Neatstāj traipus.
  • U.c. iemesli.

Ja normāls cilvēks pastiprināti svīst normālos apstākļos, šis veselības traucējums ir pazīstams kā patoloģiska svīšana jeb hiperhidroze. To rada bojāti sviedru dziedzeri vai nepareiza simpātisko dziedzeru darbība. Šī veselības stāvokļa primārie cēloņi vēl nav zināmi, bet sekundāros cēloņus rada panika, aptaukošanās un psiholoģiskā spriedze. Ir četri galvenie hiperhidrozes veidi:

  • Pārmērīga plaukstu svīšana ir pārmērīga to svīšana ārpus fizioloģiskajām vajadzībām.
  • Pārmērīgu padušu svīšanu raksturo pārmērīgi piloši sviedri padusēs ar nemainīgu smaržu, kas parasti ir izturīga pret visiem dezodorantiem.
  • Pārmērīgu sejas svīšanu rada neliels temperatūras un mitruma pieaugums.
  • Pārmērīga kāju svīšana parasti notiek kopā ar roku svīšanu hiperaktīvas simpātiskās nervu sistēmas rezultātā.

Ir zinātniski pierādīts, ka vīrieši svīst vairāk nekā sievietes, un viņi zaudē apmēram 250 g sviedru stundā vairāk nekā sievietes. Mēs visi svīstam vairāk, nekā tas ir normāli, jo īpaši tad, kad mēs esam nemierīgi, nervozi un kad mēs esam pārpildītā vietā. Savukārt pārmērīga svīšana reizēm var būt dažu slimību rezultāts, piemēram, vairogdziedzera darbības traucējumi, cukura diabēts, alkoholisms, infekcijas slimības, piemēram, tuberkuloze, artrīts, insults, un sirds mazspēja. Pārmērīga svīšana var būt arī iedzimta slimība, ko izraisa hiperaktīva simpātiskā nervu sistēma. Daudzas sievietes cieš no aukstiem nakts sviedriem un karstuma viļņiem menopauzes vai pirms menopauzes posma laikā.

Mūsu ķermenis izdala sviedrus, lai uzturētu nemainīgu iekšējo temperatūru, ko regulē simpātiskā nervu sistēma, kas kontrolē aptuveni piecus miljonus sviedru dziedzeru organismā, un lielākā daļa šo dziedzeru atrodas rokās. Labās puses simpātiskā ķēde atrodas labajā krūšu daļā un kontrolē labās rokas svīšanu. Tas pats ir ar kreisās rokas svīšanu, ko kontrolē kreisās puses simpātiskie dziedzeri, kas atrodas kreisajā krūšu daļā.

Ja Jūs nevarat atrast risinājumu pret padušu svīšanu, tad izvēlieties Perspi pretsviedru līdzekļus, kas piemēroti ne tikai pret svīšanu padusēs, bet arī kājām, rokām un citām ķermeņa daļām. Pret svīšanu garantē, ka pretsviedru līdzeklis Perspi ir daudz efektīvāks un mazāk kairina ādu nekā tas līdzeklis, kuru lietojat pašlaik.

Post Navigation