Kā organisms sevi atdzesē

Reizi par visām reizēm ir svarīgi saprast, ka jebkura veida svīšana ir veids, kā organisms sevi atdzesē, tomēr pārmērīga svīšana var būt brīdinājums par esošu vai tuvojošos slimību.

Kā samazināt svīšanu

Ja Jūsu veselība nav svīšanas iemesls, ir daudzas lietas, ko Jūs varat darīt, lai samazinātu svīšanu. Lielākā daļa cilvēku gūst panākumus ar dezodorantiem un pretsviedru līdzekļiem, bet dažiem tas nepalīdz, tādēļ ir svarīgi izmēģināt citus zīmolus un produktus, ja Jūs joprojām pārmērīgi svīstat vai to papildina nepatīkama smaka. Jums vajadzētu izvēlēties dezodorantu vai pretsviedru līdzekli, kas vislabāk saskan ar Jūsu dzīves stilu, kā arī atrodiet smaržu pēc Jūsu izvēles.

Kāju svīšana

Kājas bez sviedriemKāju svīšana ir tā, kas parasti rada lielākās bažas. Novērtējiet Jūsu kurpes un zeķes un tad mainiet tās tā, lai tās būtu ērtas un ļautu gaisam piekļūt Jūsu pēdām, lai tās tiktu atvēsinātas un Jūs svīstu mazāk. Ja Jūs valkāsiet poliestera vai vilnas zeķes, Jūsu kājām būs karsti un Jūs jutīsieties neērti visu dienu. Ja vēlaties izmantot kāju pūderi, Jums vajadzētu uzklāt produktu no rīta un vakarā, kad Jūs uzvelkat savas kurpes no rīta un tad, kad vakarā tās novelkat. Tas ir efektīvs veids, kā ļaut Jūsu kājām atdzist. Mainot kurpes, zeķes vai produkta lietošanu, piemēram, kāju pūderi, Jūs pamanīsiet, ka Jūsu kājas svīdīs ievērojami mazāk vai nesvīdīs vispār.

Svīšana, ko izraisa apģērbs

Svīšana, ko izraisa apģērbs: apģērbam, ko Jūs valkājat ir būtiska ietekme uz to, cik daudz sviedru Jūsu organisms ražo. Ņemot vērā Jūsu pārmērīgo svīšanas problēmu, Jums vienmēr vajadzētu izvēlēties vieglu apģērbu gaišā krāsā. Siltums, kā Jūs zināt, ievērojami veicina pārmērīgu svīšanu. Materiālam, ko Jūs valkājat, var būt nozīmīga ietekme uz to, vai Jūs svīstat vai nē. Reizēm apakšveļas materiāla maiņa vai biežums vienkārši nav pietiekami. Ja Jūsu apakšveļa ir veidota no sintētiska materiāla, Jums vajadzētu nopietni padomāt par apakšveļas materiāla maiņu.

Aptaukošanās un svīšana

Aptaukošanās un svīšana: Lielākoties, cilvēki ar lieko svaru svīst vairāk. Tādēļ Jums vajadzētu mēģināt zaudēt svaru, lai kontrolētu pārmērīgo svīšanu. Tāpat arī svara zaudēšana palīdzēs Jums kontrolēt gan savu veselību, gan svīšanu.

Satraukums par sabiedriskām situācijām

Satraukums par sabiedriskām situācijām: Kad Jūs saskaraties ar pārmērīgu svīšanu situācijās, kad esat noraizējies piedalīties jebkādā publiskā sanāksmē, labākais šajā gadījumā ir saglabāt nosvērtību un uzvesties tā, it kā nenotiktu nekas neparasts. Tāpat, ja Jūs esat kādā publiskā sanāksmē, kur Jūs nevarat pārtraukt svīst un jūtaties ļoti neērti, vienkārši paceliet galvu un turpiniet, it kā nekas nebūtu noticis. Tas var likt mums justies neaizsargātiem un bailīgiem, graujot mūsu pašapziņu situācijās, kad mums tas ir visvairāk nepieciešams. Kad tas notiek ar Jums (un tas turpinās notikt nākotnē, ja Jūs nevarēsiet ierobežot, kontrolēt vai pārtraukt pārmērīgu svīšanu), Jums nav jāreaģē uz situāciju.

Post Navigation