Kas ir pārmērīga svīšana

Pārmērīga svīšana ir slimība, ko sauc par hiperhidrozi. Cilvēki ar šo slimību svīst visas dienas garumā, pat aukstos laika apstākļos un svīst pat vairāk, ja tie kļūst nervozi vai nemierīgi. Svīšana var skart īpašas ķermeņa daļas ar augstu sviedru dziedzeru koncentrāciju, piemēram, rokas, kājas, paduses un cirkšņu apvidu. Šī slimība var samazināt Jūsu dzīves kvalitāti un Jums nepieciešams atklāt, kā pārtraukt pārmērīgu svīšanu.

Svīšanas problēmas

Ķermeņa svīšanaAptuveni 5% iedzīvotāju ir skārusi primārā hiperhidroze, bet tikai daļa no šiem cilvēkiem meklē medicīnisko palīdzību vai meklē informāciju, kā pārtraukt pārmērīgu svīšanu. Nav zināmi primārās hiperhidrozes cēloņi, bet tā visdrīzāk ir iedzimta. No otras puses, ja pārmērīgu svīšanu izraisa veselības stāvoklis, to sauc par sekundāro hiperhidrozi. Slimniekiem ir vispārēja vai lokalizēta pārmērīga svīšana galvenokārt uz rokām, kājām un padusēs. Nosacījumi, kas rada sekundāro hiperhidrozi, iekļauj anomālijas hipotalāma funkcijās, kas regulē sviedru funkciju vai pārāk aktīvu simpātisko nervu sistēmu. Slimības, piemēram, sirds un plaušu slimības, cukura diabēts un daži medikamenti ir sekundārās hiperhidrozes cēloņi. Ir svarīgi, ka Jūs saprotat Jūsu pārmērīgās svīšanas cēloņus un zināt, kā to pārtraukt.

Sociālā ietekme uz slimniekiem

Šai slimībai ir ļoti satraucoša sociālā ietekme uz slimniekiem, kas mazina viņu dzīves kvalitāti. Iedomājieties, ka Jūsu paduses pārmērīgi svīst visas dienas garumā, pat ja laiks nav pārāk karsts vai pat, ja Jūs nedarāt neko, kas mudinātu svīšanu. Šī problēma var ietekmēt ne tikai Jūsu sociālo dzīvi, bet arī Jūsu personīgo dzīvi. Cilvēki, kurus skar šī problēma, mēdz izvairīties no cilvēkiem, vai tiem ir zems pašvērtējums, lai satiktos ar citiem vai pat atrastu attiecības, ko viņi vēlas. Jums jāuzzina, kā pārtraukt pārmērīgu svīšanu, pirms tā varētu pilnībā pārņemt un pazudināt Jūsu dzīvi. Cilvēki, kurus neskar šī problēma, vienkārši parausta plecus un domā, ka tā ir tikai svīšanas problēma, bet cilvēki, kurus skar pārmērīga svīšana, nevar to ignorēt, jo tā ir nopietna medicīniska un sociāla problēma.

Apskatiet pretsviedru līdzekļus, kuri darbojas un palīdz pārtraukt svīšanu!

Post Navigation