Kas ir svīšana?

Svīšana tiek definēta kā sāļa šķidruma izdalīšanās no ķermeņa sviedru dziedzeriem. Tā ir būtiska funkcija, kas palīdz mūsu organismam atdzist. Tā parasti ir sastopama padusēs, uz kājām un mūsu plaukstām. Viens no tās galvenajiem cēloņiem ir pārāk aktīvi sviedru dziedzeri. Arī pārāk daudz stresa un satraukuma varētu izraisīt pārmērīgu sviedru izdalīšanos.

Svīšana ir normāla, bet pārmērīga svīšana nav. Pārmērīga svīšana ir klīnisks stāvoklis, kurā daļa no mūsu ķermeņa atbrīvo pārāk daudz sviedru papildus tam, kas mums nepieciešams. Pārsvarā pārmērīga svīšana ir ierobežota vienā vai vairākās zonās, piemēram, uz rokām, kājām, sejas, padusēs un cirkšņiem. Tas varētu radīt lielus traucējumus gan cilvēka personīgajā, gan sociālajā dzīvē. Tas pat varētu ietekmēt cilvēka pašcieņu un pārliecību par sevi.

Daudzi izmisīgi vēlas atrast efektīvus veidus, lai novērstu vai apturētu pārmērīgu svīšanu, bet daži no nekad nemēģina atrast tā cēloņus. Ir pieejami vairāki veidi, kā pārtraukt svīšanu. Jums vienkārši ir jāatrod labākā sistēma, kas derēs tieši Jums. Jūs varat pārtraukt svīšanu tik ilgi, kamēr vien Jums ir neatlaidība un apņemšanās to darīt. Jūs varat arī izmēģināt mājas aizsardzības līdzekļus dabiskiem veidiem, kā pārtraukt svīšanu.

Post Navigation