Kas jāzina par svīšanu

Katrs cilvēks reizi pa reizei ir pieredzējis padušu svīšanu. Daži ir vairāk pazīstami nekā citi ar šo izteikti slapjo sajūtu zem rokām un nepatīkamo smaku, kas rodas no pārmērīgas padušu svīšanas. Paduses pastiprināti svīst sarežģītās stresa situācijās, piemēram, prezentācijas vadīšanā Jūsu uzņēmumā, darba intervijā, pirmajā randiņā, braukšanas eksāmenā vai savas mīļotās draudzenes bildināšanā.

Dzīve bez sviedriem

Pārmērīga svīšana

Pārmērīga svīšana var rasties arī negaidītās situācijās vai brīžos, kad esam ārpus savas komforta zonas. Ja tas tā ir Jūsu gadījumā, svīšana var izrādīties ne tikai pazemojoša, bet arī kaitinoša, tomēr Jums ir jāmeklē iespējamās atbildes uz šo jautājumu. Ziniet, ka Jūs neesat ne viens, ne bezcerīgs. Ir risinājumi, lai atrisinātu pārmērīgas svīšanas problēmu. Mēģinot uzlabot savu situāciju, ir noderīgi iegūt papildus zināšanas par to.

Kuras vietas nesvīst

Lai sevi atdzesētu, Jūsu ķermenis izdala sviedrus vai svīst. Svīšana ir kā bioloģiska atbildes reakcija uz temperatūras pieaugumu. Tas ir pašaizsardzības mehānisms, kas mūs aizsargā. Jūsu āda ir burtiski noklāta ar miljoniem sviedru dziedzeru, kas klāj visu Jūsu organismu. Vienīgie izņēmumi ir Jūsu krūtsgali, lūpas un Jūsu ārējie dzimumorgāni. Šajās vietās nav sviedru dziedzeru un tās nesvīst.

Svīšana ir nepieciešama mūsu ķermenim, bet, kad sviedru dziedzeri ir pārlieku aktīvi, ir jādara kaut kas, lai noskaidrotu to cēloni.

Hiperhidroze

Pārmērīga svīšana ir pazīstama arī kā Hiperhidroze; personas, kuras cieš no šī stāvokļa, cieš no ievērojami pastiprināta svīšanas līmeņa, dažreiz pat tik daudz kā četras vai piecas reizes vairāk kā normālais svīšanas līmenis. Tas nav normāli, ja Jūsu organisms ražo vairāk sviedru, nekā ir nepieciešams, lai Jūsu ķermenis atdzistu. Tiem, kuri cieš no hiperhidrozes, sviedru līmenis ir daudz lielāks nekā tipisks līmenis.

Padušu svīšana

Padušu svīšana ir pārāk liels sviedru daudzums konkrētā ķermeņa daļā. Saprotot, ka viņi nevar novērst smaku un svīšanu tikai ar pretsviedru līdzekļiem un dezodorantiem, cilvēkiem, kas cīnās ar šāda veida svīšanu, tā ir nopietna problēma. Daži cietušie var pat apsvērt operācijas veikšanu. Ir vairāki gadījumi, kad cilvēki ir iztērējuši milzīgas summas dārgām operācijām, lai apturētu svīšanu atsevišķās vietās un ir atklājuši, ka tās nepalīdz vai ka tām ir nepatīkamas komplikācijas un vēl lielāks kaitējums, lai gan šāda operācija dažiem cilvēkiem var izrādīties arī noderīga. Tiem lasītājiem, kurus biedē ir operācijas, nav jābaidās, jo ir vairāki veidi, kā novērst padušu svīšanu un kopumā lieko svīšanu, bez operācijas.

Kā risināt svīšanas problēmu

Galvenais ir izmēģināt dažādus risinājumus un redzēt, kurš palīdzēs Jums. Noslēpums ir sniegt risinājumam pietiekami daudz laika, lai redzētu, vai tas strādās vai nē. Tā kā cilvēki svīst pārmērīgi dažādu iemeslu dēļ, ir svarīgi izmēģināt dažādus risinājumus, lai pārņemtu kontroli pār šo problēmu. Jums, iespējams, vajadzēs izmēģināt vairākas metodes, lai atrastu vienu, kas der Jums. Tiklīdz Jūs atrodat kaut ko, turpiniet to lietot. Tas ir milzīgs atvieglojums atrast pieeju, kas palīdz Jums.

Post Navigation