Kredītu jeb parādu apvienošana

Lielākā daļa aizņēmēju dod priekšroku kredītiem bez ķīlas, kuri nepieprasa galvotāja piesaisti, jo tie ir daudz drošāki un neapdraud aizņēmēja īpašumu. Ja ir paņemti vairāki kredīti un radušās problēmas ar to atmaksu, tad labs risinājums ir kredītu apvienošana, kura dod iespēju apvienot visus parādus vienā.

Kredītu apvienošanas priekšrocības ir norādītas zemāk:

EIRO

Zemas procentu likmes – lielākā daļa kredītu pretendentu, kas vēlas apvienot visus savus kredītus, jau izmanto kredītus ar dažādām procentu likmēm. Kredītu apvienošana var sniegt zemākas procentu likmes, lai atvieglotu kredīta atmaksu.

Ilgāks atmaksas periods – ja Jūs apvienojat vairākus kredītus vienā, kredīta atmaksas termiņš palielinās, sniedzot Jums ilgāku laiku, lai atmaksātu avansa maksājumus, kas nerada problēmas mēneša baigās, jo ir jāveic vairāki mazi maksājumi līdz esošā kredīta pilnīgai atmaksai.

Labāka Jūsu līdzekļu pārvaldīšana – parādu apvienošana ļauj Jums labāk pārvaldīt savus finanšu līdzekļus, jo veikt vienu maksājumu mēnesī ir daudz labāk nekā veikt vairākus maksājumus dažādiem aizdevējiem ar dažādām procentu likmēm.

Atbrīvošanās no uzbāzīgiem aizdevējiem – Ja aizdevēji Jūs neliek mierā un lūdz Jums veikt kredīta maksājumu, Jūs varat apvienot visus kredītus un veikt tikai vienu maksājumu mēnesī un Jums nebūs jāsatraucas par vairākiem aizdevējiem, kuri bakstīs no visām pusēm.

Arī Jums vajadzētu apvienot vairākus kredītus, ja Jūs varat atbildēt ar jā uz vismaz vienu no šiem jautājumiem:

  • Vai Jūs veicat tikai minimālo maksājumu par Jūsu kredītu katru mēnesi?
  • Vai Jums ir vairāki kredīti, kuru atmaksa rada problēmas mēneša budžetā?
  • Vai Jums ir radušās problēmas ar laicīgu kredīta atmaksu?
  • Vai aizdevēji bieži ar Jums sazinās un lūdz Jums veikt kredīta maksājumus?
  • Vai Jūs atliekat rēķinu apmaksu līdz pēdējam mirklim?
  • Vai Jūs pagarināt atmaksas termiņu?

Tātad, pēc Jūsu pašreizējo kredīta apstākļu izvērtēšanas, novērtējiet dažādus kredītus un kredītu apvienošanas iespējas un iesniedziet pieteikumu, lai sāktu risināt savas finanšu problēmas jau tagad.

Post Navigation