Līdzekļi pret svīšanu

Meklējat mājas līdzekli pret pārmērīgu svīšanu? Pārmērīga svīšana ir kaitinoša problēma, un var izpausties kā padušu, sejas, kāju un roku svīšana. To parasti izraisa to nervu traucējumi, kas izraisa svīšanu. Tā ir pazīstama kā hiperhidroze, kas gandrīz vienmēr ir galvenais pārmērīgas svīšanas iemesls. To var izraisīt arī citi faktori, piemēram, stress, slimība vai nemiers.

Sviedru ārstēšana

Ārstēšanas metodes

Ir daudz ārstēšanas metožu un viens no tiem ir pretsviedru dezodoranti. Tos lieto, lai palielinātu sausumu uz ādas, kur tie tiek uzklāti un parasti ir noderīgi, lai ārstētu vieglus svīšanas gadījumus. Tie parasti izraisa maz blakusparādību, kaut arī daži lietotāji ar jutīgu ādu ir sūdzējušies par ādas kairinājumu.

Ārstēšanas metodes smagākos gadījumos

Smagākos gadījumos, ķirurģiska iejaukšanās un botoksa injekcijas var palīdzēt novērst šo problēmu. Ir dažādi operāciju veidi, kas cīnās ar pārmērīgu svīšanu. Viens veids ir samazināt nervus, kas ir saistīti ar sviedru dziedzeriem, lai tie nevar nosūtīt signālus sviedru dziedzeriem. Vēl viens veids būtu likvidēt sviedru dziedzerus pilnībā. Abas operācijas formas ir efektīvas, bet var radīt pārmērīgu svīšanu citās ķermeņa zonās.

Alumīnija hlorīds

Alumīnija hlorīds arī ir labs ķīmisks līdzeklis. Tas var samazināt sviedru ražošanu un uzlabotu pārmērīgu svīšanu ilgtermiņā.

Post Navigation