Loterijas – izklaide vai atkarība?

Dažādas loterijas ir ļoti populāras visā pasaulē. Loterijas mums sniedz iespēju negaidīti un, it kā, par velti iegūt lielu bagātību. Šāda iespēja ir ļoti patīkama un vilinoša. Taču vai tā ir reāla iespēja? Šis jautājums ir ļoti sarežģīts, bet tajā pašā laikā arī ļoti vienkāršs.

Loterijas ir ļoti dažādas un cilvēki izvēlas piedalīties dažādās loterijās un veidos. Ir iespējams pirkt loterijas biļetes, tās nokasīt un laimēt lielo laimestu. Protams, var piedalīties dažādās skaitļu loterijās. Šādā veidā jūs izvēlaties savus laimīgos skaitļus un cerat uz lielo laimestu. Katram no mums var būt savs mīļākais loterijas veids.

Taču ir ļoti rūpīgi jāapdomā piedalīšanās loterijās, jo šāda rīcība var radīt atkarību. Galu galā, tā ir azartspēle. Lai arī daudzi uzskata, ka loterijas nav gluži tādas pašas kā spēļu automāti un tamlīdzīgi. Savā būtībā, tā ir. Mēs ceram laimēt naudu, ieguldot pavisam nelielu naudas summu, un paļaujamies uz veiksmi. Šādā veidā var nedaudz laimēt un tas tikai palielina mūsu vēlmi, jo parādās pārliecība par laimestu. Vienreiz laimēju, tad nākamreiz jau būs lielais laimests. Diemžēl reālajā dzīvē tā nenotiek.

Skaitļu loterijas noris katru nedēļu, dažas pat biežāk. Līdz ar to, mums ir daudz iespēju spēlēt. Ļoti daudzi izvēlas vienu skaitļu loteriju un piedalās katrā izlozē. Šādā veidā var tikt iztērētas ļoti lielas summas, bet tas nav svarīgi, jo ir pārliecība, ka nākamreiz taču būs laimīgā biļete un skaitļi sakritīs. Tā notiek ļoti, ļoti reti, bet mēs ne vienmēr to saprotam.

Šāda rīcība var sākties kā joks, kā neliela izklaide un ļoti ātri var pārvērsties par ko ļoti kaitīgu, proti, par atkarību. Protams, pastāv iespēja laimēt, bet ne velti saka par neiespējamām lietām – lielākas izredzes ir laimēt loterijā. Iztērējot dažus eiro nedēļā, mēs varam tos saskaitīt un gada garumā jau sanāk ievērojama naudas summa, kuru varētu izmantot kam daudz noderīgākam.

Post Navigation