Metodes, kā atmest smēkēšanu

Ir dažādas metodes, kā atmest smēķēšanu. Daži no piedāvātajiem ieteikumiem Jums šķitīs vērā ņemami, citi, iespējams, – nē. Jebkurā gadījumā, ja vēlaties beidzot tikt vaļā no smēķēšanas, iesakām izlasīt turpmākos padomus, un, ja kāds no tiem Jūs saista, izmēģināt pašam!

Vienkāršākais paņēmies jeb joks

Visvienkāršākais paņēmiens, lai pārstātu smēķēt, ir nelietot cigaretes vispār. Samazinot izsmēķēto cigarešu devu pakāpeniski, ir lielāka iespēja, ka pēc kāda laika Jūs atkal atsāksiet smēķēt, kā agrāk, nevis atmetīsiet pavisam. Bez tam, patlaban populārās cigaretes ar mazu nikotīna daudzumu patiesībā nedod nekādu lielu labumu, tāpēc vislabākais veids ir vienkārši pielikt punktu cigaretēm ar vienu piegājienu un uz visiem laikiem.

Jūsu un mūsu mērķi

Definējiet savus mērķus, kāpēc tieši vēlaties pārtraukt smēķēt, tas var būt viens vai tie var būt vairāki. Paņemiet papīra lapu un detalizēti uzrakstiet tos iemeslus, kuru dēļ gribat atmest smēķēšanu – veselības uzlabošana, ģimenes un bērnu dēļ, finansiāla rakstura jautājumi, utt. Šāds piegājiens, noskaidrojot, kāpēc esat gatavs atsacīties no cigaretēm un kādu labu tas dos var kalpot kā lieliska motivācija!

Dažādi stāsti

Mana sieva arī smēķēja, taču vienu dienu viņa tam pielika punktu. Kopš tās dienas viņa vairs nekad nav smēķējusi. Nekādu košļājamo gumiju, plāksteru, speciālo cigarešu ar mazu nikotīna daudzumu, viņa vienkārši pielika tam punktu un viss

Post Navigation