Naudas taupīšana vasarā

Vasarā gribas vienmēr kaut kur aizceļot, bet ceļošana ir dārga, tad jau labāk izdomāt veidu kā ar draugiem kaut kur nokļūt, vienlaicīgi, ietaupot naudu, tad ir nepieciešams apdomāt maršrutu un izlemt kur braukt un ar kādu transportu, lai ietaupītu naudu. Varam mēģināt arī padomāt par to, ka vasarā solārijs vai mākslīgais iedegums nav nepieciešams, tā būs tikai liekas naudas izmešana, tad jau labāk ar draugiem aizbraukt uz jūru un labi pavadīt dienu un iegūt labu iedegumu. Dārgas vasaras vakariņas varam aizvietos ar pasēdēšanu mīļoto cilvēku lokā pie kāda ugunskura, sanāks lētāk un arī būs ietaupīta nauda.

Daudz ko var mēģināt aizvietot, piemēram, dārgas pusdienas ar draudzenēm, labāk pasēdēt pie dabas un uztaisīt pikniku, sanāks ne tikai labas bildes, bet būs arī labas atmiņas, ēdienu varēs iepriekš pagatavot kopā ar draudzenēm mājās un nesanāks lieks naudas tēriņš ēdienam. Drēbes vasarā arī nevajag pirkt katru dienu, katram apģērba gabalam ir vairāki pielietojumi, tikai jāapskatās internetā kā kaut ko pamainīt, tad būs ietaupīta lielākā daļa naudas, kuru būtu iztērējuši drēbēm, kuras iespējas nemaz nebūtu tik bieži izmantotas.

Galvenais ir nepārcensties un neiztērēt naudu uz visu, ko vien redzam, labāk ar mierīgu prātu apdomāt, kas mums vasarā būs nepieciešams un laicīgi sākt krāt tam naudu, lai pēc tam ir prieks par to, ka vasara beigusies, bet nauda vēl ir saglabājusies.

Post Navigation