Novērsiet sviedrus

Es ieteiktu Jums izmantot kādu no šiem dabīgajiem pārmērīgas svīšanas novērsējiem katru dienu un novērot rezultātus dažas dienas, saglabājot tos, kam ir redzami rezultāti. Jūsu labie ēšanas paradumi galu galā liks ķermenim sekot Jūsu piemēram un tikt galā ar sliktajiem svīšanas paradumiem. Galvenais, lai atrastu pilnīgu risinājumu, ir pārskatīt visus svīšanas iemeslus, un izvēlēties risinājumu, kas dos augstākus rezultātus konkrētajai svīšanas problēmai.

Jūsu sviedru reakcijas mērķis

To cilvēku sviedru sistēma, kuri pārmērīgi svīst, dara vienu labu darbu: tā reaģē uz šiem četriem izraisītājiem. Ko tā dara nepareizi ir tas, ka tā reaģē pārmērīgi. Bet ne vienmēr tā ir taisnība, jo ir  viens iemesls, kāpēc cilvēki svīst, kam nav nekāda sakara ar cīnīšanos ar siltumu: toksīnu un ūdens izdalīšana.

Jūsu organisma spēja detoksēt sevi ar šķidruma atbrīvošanu, izņemot sviedrus (urinācija), var tikt apdraudēta vai arī Jūsu orgāni var būt ļoti toksiski, kā rezultātā Jūs pārmērīgi svīstat, lai attīrītu sevi no šīs toksicitātes.

Stipra svīšana

Stipra svīšana ir nopietna problēma ikvienam, kas ar to saskāries. Problēma tiek uzveikta, kad tiek izmantoti pareizie pretsviedru līdzekļi, tiek pārstāta nepārtrauktas kafijas dzeršana, burgeru ēšana un citu ieradumu atmešana, kas var veicināt pārmērīgu svīšanu. Es bieži esmu teicis, kas pastiprinātu svīšanu ļoti ietekmē domāšanas veids. Jā, var būt fiziski iemesli, kāpēc Jūs svīstat tik daudz, bet, ja Jūs varat kontrolēt savu prātu attiecībā uz Jūsu svīšanu, Jūs būsiet labā formā, lai palīdzētu izārstēt sevi.

Post Navigation