Pārmērīgas svīšanas ārstēšana (īsumā)

Losjoni, absorbējošie pulveri, antipersperanti un padušu ieliktnīši. Dermatologs var izrakstīt losjonu un absorbējošu pulveri, lai saglabātu plaukstas un paduses sausas. Pārmērīgu padušu svīšanu var kontrolēt ar pretsviedru līdzekli. Uzklāšana naktī vai divas reizes dienā var palīdzēt un sniegt atvieglojumu uz nedēļu, tomēr, ja rodas ādas kairinājums, šo līdzekļu lietošana ir jāpārtrauc. Lai gan šīs ārstēšanas metodes var palīdzēt ar pārmērīgu svīšanu, tie nav pastāvīgi pārmērīgas svīšanas risinājumi.

5 dienas bez sviedriem

Ir cilvēki, kuri ir guvuši atvieglojumu no iepriekš minētās ārstniecības metodes. Tomēr, ja Jūs esat mēģinājuši dažus no šiem apstrādes veidiem, bet nevarat atrast nekādu atvieglojumu un baidāties izmēģināt jebkuru pārmērīgas svīšanas operāciju, labākais risinājums ir izmēģināt dabas veidus, kā pārtraukt pārmērīgu svīšanu.

Nobeigums

Ja pārmērīgas svīšanas ārstēšana netiek veikta, slimnieki pieredzēs pazemojumu un zemu pašvērtējumu, kas saistīts ar pārmērīgu svīšanu. Šī slimība ietekmē arī darbu un efektivitāti. Kā Jūs sarokosieties ar savu biznesa partneri, ja Jūsu rokas pārmērīgi svīst? Šai slimībai ir negatīvas sekas Jūsu personiskajā un sabiedriskajā dzīvē. Kā Jūs justos, ja Jūsu paduses pārmērīgi svīstu, kamēr Jūs atrodoties cilvēku grupā? Iedomājieties pazemojumu un apmulsumu, ko Jūs pieredzēsiet, it īpaši tad, citi cilvēki pat smiesies par Jums. Kā Jūs satiksieties ar cilvēkiem, ja Jūs pārmērīgi svīstat, un, sliktākajā gadījumā, kopā ar nepatīkamu smaku? Jums ir nepieciešams atrast labāko pārmērīgas svīšanas ārstēšanas metodi, lai izbeigtu savas ciešanas.

Post Navigation