Pārmērīgas svīšanas simptomi

Pārmērīgas svīšanas simptomi vai pazīmes:

  • Pastiprināta svīšana, ja Jūs izjūtat spriedzi
  • Sievietēm, tas, visticamāk, sāksies pēc pubertitātes
  • Jūs svīstat situācijās, kad šķiet, nav iemesla svīst

Pārmērīgas svīšanas veidi

1. Pārmērīga roku svīšana:

Tā piemeklē lielāko daļu cilvēku, kas cieš no pārmērīgas svīšanas un ir medicīniski pazīstama kā palmārā hiperhidroze. Daudziem cilvēkiem, kas cieš no šī hiperhidrozes veida, tā ir iedzimta.

2. Pārmērīga kāju svīšana:

Šis veids ir medicīniski pazīstams kā plantārā hiperhidroze. Ja Jūs ciešat no šī veselības stāvokļa, Jūs, visticamāk, arī ciešat no pārmērīgas roku svīšanas.

3. Pārmērīga padušu svīšana:

Šis veids ir medicīniski pazīstams kā padušu hiperhidroze. Katrā no padusēm ir divi sviedru dziedzeri un Jūs parasti ciešat no šāda veida svīšanas, bet Jūs varētu arī papildus ciest no pārmērīgas roku svīšanas.

4. Pārmērīga sejas svīšana:

Ja Jūs domājat, ka Jūs ciešat no pārmērīgas sejas svīšanas un dodaties pie sava ārsta, Jūs vēlaties būt pārliecināts, ka tie izslēdz jebkādas citas iespējas.

Dzīve bez sviedriem

Atcerieties, ka pastiprināta svīšana var būt medicīniska problēma un tai ir ārstēšanas metodes, kas var izrādīties efektīvas. Jums nav jācieš no pārmērīgas svīšanas, kas var būt ļoti apkaunojoša. Tā var ierobežot Jūsu darbības un pat palēnināt Jūsu produktivitāti. Ir ārstēšanas metodes, kas ir palīdzējušas dažiem cilvēkiem. Dažreiz, ja regulāra ārstēšana nedarbojas, Jums varētu būt nepieciešama ķirurģiska ārstēšana. Ir daži pretsviedru līdzekļi, kas palīdz samazināt kopējo saražoto sviedru daudzumu. Jūsu ārsts var noteikt vienu no šiem Jums. Ir, protams, citas ārstēšanas metodes, kas neietver došanos pie ārsta, bet Jums vajadzētu apmeklēt ārstu tik un tā. Tas palīdzēs medicīnas jomai uzzināt vairāk par pārmērīgu svīšanu un palīdzēs attīstīt vairāk ārstēšanas metožu. Katrai ķirurģiskas ārstēšanas metodei, protams, ir blakusparādības, bet Jūs varat apspriest Jūsu iespējas ar medicīnas profesionāļiem, pirms izlemt, ko darīt.

Post Navigation