Perspi-Guard 5 ml. pretsviedru līdzeklis pret svīšanu

Pārmērīga svīšana var samazināt cietēja dzīves kvalitāti, liekot viņam zaudēt kontroles izjūtu. Svīšana kļūst par procesu, kas var rasties pat tad, ja ķermenis neveic temperatūras regulēšanu. Tā kā slimnieki zina, ka viņi var sākt svīst jebkurā laikā, viņi viegli kļūst nemierīgi un sāk uztraukties. Šī uzvedība parasti pastiprina svīšanas problēmu.

Perspi-Guard 5 ml.

Perspi-Guard 5 ml. ir ļoti labs risinājums, kā cīnīties pret svīšanu. Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Tas nav tikai reklāmas triks. Ja pēc šī produkta izmēģināšanas nebūsiet apmierināts, Jūs saņemsiet atpakaļ samaksāto naudu.

Iegādāties Perspi-Guard 5 ml.

Iegādāties Perspi-Guard 5 ml.Iegādāties Perspi-Guad 5ml. / Uzzināt vairāk par Perspi-Guard 5ml.

Pat tiem, kam novērojama pastiprināta svīšana un/vai hiperhidroze, ar vienu Perspi-Guard pudelīti pietiek līdz pat 1 mēnešiem.

Iemesls, kāpēc daži cilvēki svīst vairāk, vēl nav zināms, taču ir zināms, ka svīšanu kontrolē simpātiskā nervu sistēma. Iegūstiet kontroli pār saviem nerviem un Jūsu svīšana samazināsies. Lielākajā daļā gadījumu Jūs nevēlaties pārtraukt svīšanu, Jūs vēlaties to kontrolēt. Pārmērīgu svīšanu zināmā mērā var kontrolēt ar komerciāliem pretsviedru līdzekļiem. Šķiet, ka Perspi-Guard produkti ir viens no retajiem produktiem, kas kontrolēs svīšanu un smaržu. Perspi-Guard pretsviedru līdzekļi faktiski samazina un kontrolē svīšanu. Parastie pretsviedru līdzekļi satur sastāvdaļas, piemēram, alumīnija hlorīdu un alumīnija hlorohidrātu, kas kontrolē svīšanu, noslēdzot Jūsu sviedru dziedzerus. Pārbaudiet etiķeti – Jūs būsiet pārsteigts, cik daudz cilvēku domā, ka viņi izmanto pretsviedru līdzekli/dezodorantu – produktu, lai palīdzētu apturēt svīšanu, bet faktiski izmanto tikai dezodorantu – produktu, kas tikai palīdz novērst smaku, nevis kontrolēt svīšanu.

Kādēļ izvēlēties līdzekli Perspi-Guard?

  • Perspi-Guard 5 ml. garantē 5 dienu aizsardzība pret svīšanu;
  • Perspi-Guard 5 ml. līdzekli iesaka Eiropas mediķi;
  • Perspi-Guard 5 ml. līdzeklis neatstāj traipus un nekrāso apģērbu;
  • Perspi-Guard 5 ml. līdzeklim nav smaržas;
  • Perspi-Guard 5 ml. līdzekli var lietot kopā ar dezodorantu;
  • Perspi-Guard 5 ml. līdzeklis ir piemērots padusēm, rokām un citām ķermeņa daļām;
  • Perspi-Guard 5 ml. līdzeklis vienam cilvēkam pietiks līdz 2 mēnešiem.

Tie ir tikai daži iemesli, kāpēc izvēlēties Perspi-Guard 5 ml. pretsviedru līdzekli, lai atbrīvotos no pārmērīgas svīšanas. Ja Perspi-Guard 5 ml. pretsviedru līdzekļa darbība Jūs neapmierina, atgrieziet to atpakaļ un saņemiet iztērēto naudu. Patiesība ir tāda, ka Perspi-Guard 5 ml. pretsviedru līdzekļa darbība Jūs apmierinās un vienīgais jautājums būs, kāpēc Jūs līdz šim nebijāt izmēģinājuši šo neticami iedarbīgo pretsviedru līdzekli.

Perspi-Guard 5 ml. sastāvs

Etanolis (ethyl alcohol), vanduo (aqua), aliuminio chloridas (aluminium chloride), aliuminio chlorohidratas (aluminium chlorohydrate), glicerolis (glycerin), alantoinas (alcloxa), dimethicone copolyol (dimethicone copolyol), 1,2-propandiolis (propylene glycol),  trietilcitratas (triethyl citrate).

Perspi-Guard 5 ml. tilpums

5 ml. Regulāri lietojot līdzekli Perspi-Guard, ar šo daudzumu pietiks 4–8 nedēļām atkarībā no tās ķermeņa daļas laukuma, kuras svīšanu vēlaties novērst.

Kas ir pārmērīga svīšana

Pārmērīga svīšana ir diagnoze, kas skar gan vīriešus, gan sievietes un parasti sākas bērnībā vai pubertātes vecumā, taču spontāni uzlabojas daudziem cilvēkiem divdesmit vai jau trīsdesmit gadu vecumā. Pārmērīga svīšana, kas rodas citos laikos, nevis karstā laikā vai pēc fiziskas aktivitātes, parasti ir saistīta ar retu kaiti, ko sauc par hiperhidrozi, ko raksturo pārmērīga sviedru ražošana no hiperaktīviem sviedru dziedzeriem. Turklāt, var būt noderīgi izvairīties no pārmērīgi karstiem apstākļiem un izvairīties no ēdieniem, kuros ir pārāk augsts cukura, kofeīna un alkohola saturs, jo tie visi var veicināt svīšanas problēmu.

Atrisiniet savas svīšanas problēmas ar Perspi-Guard 5 ml. Perspi-Guard 5 ml. garantē pilnīgu aizsardzību pret svīšanu tad, kad tas visvairāk nepieciešams.

Post Navigation