Perspi-Guard pretsviedru līdzeklis pret svīšanu

Pret svīšanuPārmērīga svīšana var būt ļoti apkaunojoša problēma, kas skar gan vīriešus, gan sievietes visās vecuma grupās. Tas ietekmē ne tikai paduses – liekā svīšana var rasties uz rokām un kāju pēdu apakšām. Pārmērīga svīšana, ko sauc par hiperhidrozi, var izraisīt ievērojamu pazemojumu, kas var radīt sociālas un darba problēmas, kas nopietni ietekmē cilvēka pašpārliecinātības līmeni.

Viens veids, kā kontrolēt hiperhidrozi ir ar speciāli izstrādātiem pretsviedru līdzekļiem. Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Ja pēc Perspi-Guard izmēģināšanas nebūsiet apmierināts, Jūs varēsiet saņemt naudu atpakaļ!

Iegādāties Perspi-Guard

Iegādāties Perspi-Guard

Iegādāties Perspi-Guard / Uzzināt vairāk par Perspi-Guard

Perspi-Guard iesaka ne tikai cilvēki, kuri ir izmēģinājuši Perspi-Guard, bet arī Eiropas mediķi! Iegādājieties Perspi-Guard un atbrīvojieties no svīšanas jau tagad!

Perspi Guard ir maksimāla stipruma pretsviedru sistēma, kas nodrošina vidēji 5 dienu pilnīgu aizsardzību pret sviedriem un smaržas pēc vienas uzklāšanas reizes. Tā ir zinātniski izstrādāta pēc 10 gadu ilgiem pētījumiem, lai palīdzētu cilvēkiem, kas cieš no hiperhidrozes. Tā kā problēmzonas ne vienmēr ir tikai padusēs, Perspi Guard ir piemērots lietošanai uz kājām, rokām un ķermenim.

Kādēļ izvēlēties Perspi-Guard pretsviedru līdzekli?

  • 5 dienu aizsardzība pret svīšanu;
  • Iesaka Eiropas mediķi;
  • Neatstāj baltus traipus;
  • Piemērots visam ķermenim;
  • Pietiek periodam līdz pat 8 mēnešiem;
  • Tiek garantēta naudas atmaksa.

Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard

Daudzi maksimālā stipruma pretsviedru līdzekļi netiek uzklāti tādā pašā veidā kā standarta pretsviedru līdzekļi, pie kā jaunam lietotājam būtu nepieciešams pierast. Ar Perspi Guard, piemēram, šķidrums ir jāuzklāj uz skartajām zonām vakarā pirms gulētiešanas. Zonai jābūt tīrai un sausai pirms uzklāšanas. No rīta nav nepieciešamības atkārtoti lietot pretsviedru līdzekli; mazgāšanās dušā vai vannā neietekmē Perspi Guard aizsardzību.

Perspi-Guard sastāvs

Ethyl Alcohol, Aqua, Aluminium Chloride, Aluminium Chlorohydrate, Glycerin, Alcloxa, Dimethicone Copolyol,Propylene Glycol, Triethyl Citrate.

Perspi-Guard tilpums

50 ml. Regulāri lietojot līdzekli Perspi-Guard, ar šo daudzumu pietiks no 18 līdz 32 nedēļām atkarībā no tās ķermeņa daļas laukuma, kuras svīšanu vēlaties novērst.

Perspi-Guard priekšrocības

Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard ir ļoti ekonomisks, jo Jums pietiks ar vienu iepakojumu līdz pat 8 mēnešiem. Pretsviedru līdzekli Perspi-Guard lietojiet vietās, kur ir svīšana. Jums nav par ko uztraukties, jo pretsviedru līdzeklis neatstāj baltus traipus un nekrāso apģērbu. Tas ir bez smaržas! Jūs to varat lietot kopā ar savu iecienīto dezodorantu.

Pārmērīga svīšana ir problēma, no kā cieš daudzi cilvēki. Pārmērīga svīšana var būt liela problēma daudziem cilvēkiem, tāpat kā svīšanas trūkums. Tā var būt epizodiska vai pastāvīga. Pārmērīga svīšana var būt arī menopauzes simptoms. Jūs varat kontrolēt to ar spēcīgiem pretsviedru līdzekļiem (Perspi-Guard). Pārmērīgai svīšanai ir daudz iemeslu, tai skaitā: hiperhidroze, spraiga darbība, karsts laiks vai pārāk bieza apģērba nēsāšana augstas temperatūras apstākļos. Iedzimti faktori, kādēļ daži cilvēki svīst vairāk nekā citi, migrēnas galvassāpes, gandrīz jebkura infekcija, piemēram, plaušu karsonis, tuberkuloze vai smaga sirds infekcija, ko sauc par endokardītu. Pārmērīga svīšana ir ļoti kaitinoša un apkaunojoša kaite.

Ja Jūs esat izmēģinājuši neskaitāmus pretsviedru līdzekļus, kuri nenesa vēlamo rezultātu, izvēlieties Perspi-Guard pretsviedru līdzekli, kas aizsargās Jūsu ķermeni pret svīšanu līdz pat 5 dienām!

Post Navigation