Perspi-Shield Ultra padušu ieliktnīši pret svīšanu

Atšķirīga pieeja pretsviedru līdzekļiem, bet noteikti ne mazāk efektīva, ir padušu ieliktnīši Perspi-Shield Ultra. Padušu ieliktnīši Perspi-Shield Ultra ir atsevišķi iesaiņoti ieliktnīši, kas ir iepriekš iemērkti spēcīgā pretsviedru līdzeklī. Īpaši paredzēti cilvēkiem, kas cieš no pārmērīgas svīšanas. Ieliktnīši Perspi-Shield Ultra aizsargā pret sviedriem vairāk nekā 8 stundu garumā. Tie ir īpaši plāni, ērtas formas, bez smaržas un viegli pielīp pie apģērba. Tā kā katrs spilventiņš ir atsevišķi iesaiņots, šis pretsviedru līdzeklis saglabā mitrumu un nodrošina maksimālu efektivitāti.

Iegādāties Perspi-Shield Ultra padušu ieliktnīšus

Iegādāties Perspi-Shield UltraIegādāties Perspi-Shield Ultra / Uzzināt vairāk par Perspi-Shield Ultra

Padušu ieliktnīši Perspi-Shield Ultra ir praktiski nemanāmi, tādēļ varēsiet lietot tos katru dienu un justies pārliecināts par sevi. Perspi-Shield Ultra ieliktnīšu ir piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm. Izmēģinot padušu ieliktnīšus Perspi-Shield Ultra, būsiet pārsteigti, cik lieliski tie tiek galā ar svīšanas problēmām.

Kādēļ izvēlēties Perspi-Shield Ultra ieliktnīšus?

  • Aizsargā pret nepatīkamu sviedru aromātu;
  • Aizsargā pret nevēlamiem sviedru traipiem uz apģērba;
  • Ērti, īpaši plāni un nemanāmi;
  • Viegli pielīp pie auduma;
  • Nebojā audumu (pat ne zīdu);
  • Piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm.

Perspi-Shield Ultra

Iemācieties kā tikt galā ar svīšanu, lai Jums nav no tās jācieš. Svīšana ir veids, kā organisms atbrīvojas no liekajām vielām, lai arī ļoti mazos daudzumos. To pastiprina nervozitāte, nelabums un samazina aukstums. Svīšana ir būtiska funkcija, kas palīdz ķermenim atdzist – Jūs varat domāt par to kā organisma gaisa kondicionēšanas sistēmu! Cilvēkiem svīšana ir galvenais temperatūras regulēšanas līdzeklis, lai gan ir ierosināts, ka vīriešu sviedru sastāvdaļas var darboties kā feromonāls līdzeklis. Lai gan neviens nezina, kāpēc daži indivīdi pārmērīgi svīst, ir zināms, ka svīšanu kontrolē simpātiskā nervu sistēma. Svīšana ir sāļa šķidruma izdalīšanās no organisma sviedru dziedzeriem. Ja svīšana notiek reizē ar drudzi, svara zudumu, sāpēm krūtīs, elpas trūkumu vai ātru, spēcīgu sirdsdarbību, konsultējieties ar ārstu.

Kā lietot Perspi-Shield Ultra ieliktnīšus

  1. Izgrieziet apģērbu uz otru pusi, salokiet apģērbu pa šuvuma vīli paduses daļā un novietojiet to uz cietas, līdzenas virsmas.
  2. Noplēsiet ieliktnīša lielākās daļas aizsarglapiņu un uzlīmējiet ieliktnīša lielāko daļu uz apģērba paduses apakšējās daļas šuves apvidū. To pašu izdariet ar mazāko ieliktnīša daļu, uzlīmējot to uz apģērba paduses piedurknes daļas.
  3. Desmit sekundes turiet ieliktnīti piespiestu pie apģērba. Lai ieliktnītim būtu pietiekama saķere ar apģērbu, ar pirkstiem cieši novelciet gar ieliktnīša malām.

Persona, kas pārmērīgi svīst, zina, ka svīšana nav tikai padušu svīšana atsevišķi. Padušu svīšana tomēr ir visbiežāk sastopamā svīšanas forma un tā, kam lielākā daļa no mums pievērš uzmanību, pat ja mēs ciešam no pārmērīgas svīšanas citās ķermeņa zonās. Lielākā daļa cilvēku ļoti pamana jebkāda veida padušu svīšanu vai tā ir pārmērīga vai normāla, un darīs jebko, lai slēptu vai novērstu jebkādas pazīmes, ka tie svīst. Perspi-Guard produkti un Perspi-Shield Ultra ir risinājums gan sievietēm, gan vīriešiem, kā cīnīties pret svīšanu.

Post Navigation