Pretsviedru līdzekļi

Labākā aizsardzība pret svīšanu – Perspi produkcija. Perspi pretsviedru līdzekļi aizsargās pret svīšanu un nepatīkamu aromātu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Perspi piedāvā pretsviedru līdzekļus, pretsviedru dezodorantus, hidrogēla pretsviedru līdzekļus un padušu ieliktnīšus. Jāpiebilst, ka izplatītājs garantē efektīvu iedarbību un nepieciešamības gadījumā – atmaksās naudu! Tas nozīmē, ka Perspi produkti darbojas cīņā pret svīšanu.

Visi pretsviedru līdzekļi

Perspi-Guard

Perspi-Guard

Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Šis pretsviedru līdzeklis novērš pat īpaši pastiprinātu svīšanu tādās ķermeņa daļās kā paduses, pēdas, vēders un krūtis.

Iegādāties Perspi-Guard

Perspi-Guard 5 ml.

Perspi-Guard 5 ml.

Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Šis pretsviedru līdzeklis novērš pat īpaši pastiprinātu svīšanu tādās ķermeņa daļās kā paduses, pēdas, vēders un krūtis.

Iegādāties Perspi-Guard 5 ml.

Perspi-Rock

Perspi-Rock

Dezodorants Perspi-Rock ir pilnībā dabisks produkts no Āzijas sāls raktuvēm. Dezodorants Perspi-Rock aizsargā pret nepatīkamu sviedru aromātu ilgāk nekā 24 stundas. Šī dezodoranta ražošanā netiek izmantotas mākslīgas ķīmiskās vielas.

Iegādāties Perspi-Rock dezodorantu

Perspi-H2O

Perspi H2O

Izsmidzināmais dezodorants Perspi-Rock H2O ir dabisks produkts, kura ražošanā netiek izmantotas mākslīgas ķīmiskās vielas. Tas ir ļoti ekonomisks līdzeklis pret nepatīkamu sviedru aromātu. Dezodorantu Perspi-Rock H2O var uzpildīt vairāk nekā piecas reizes.

Iegādāties Perspi-Rock H2O

Perspi-Sensitive

Perspi-Sensitive

Hidrogēla veida pretsviedru līdzeklis Perspi-Sensitive nesatur alumīniju, spirtu un parabēnus, taču tas novērš sviedru rašanos tikpat efektīvi kā pretsviedru līdzekļi, kuru sastāvā ir līdz pat 10 % alumīnija hlorīda.

Iegādāties Perspi-Sensitive

Perspi-Shield Ultra

Perspi-Shield Ultra

Vienreiz lietojamie padušu ieliktnīši Perspi-Shield Ultra aizsargā pret nepatīkamu sviedru aromātu un novērš sviedru traipu rašanos uz apģērba. Ieliktnīši Perspi-Shield Ultra aizsargā pret sviedriem vairāk nekā 8 stundu garumā. Tie ir īpaši plāni, ērtas formas, bez smaržas un viegli pielīp pie apģērba.

Iegādāties Perspi-Shield Ultra

Perspi-Body Wash

Perspi-Body Wash

Antibakteriāls ķermeņa mazgāšanas līdzeklis Perspi-Body Wash ir īpaši radīts nepatīkama ķermeņa aromāta novēršanai. Šis nav standarta ķermeņa mazgāšanas līdzeklis, bet gan preventīvs/ārstniecisks līdzeklis sviedru aromāta novēršanai.

Iegādāties Perspi-Body Wash

Jūs var būt piemeklējusi svīšana sakarā ar augstu stresa līmeni un satraukumu. Vairāki cilvēki ir guvuši panākumus ar meditācijas un relaksācijas metodēm, piemēram, jogu. Pat hipnoze ir ieteicama, lai ārstētu svīšanu, kaut gan šai metodei parasti ir ierobežoti panākumi, jo vairums svīšanas problēmu ir medicīniskas slimības. Svīstiet tīrāk un mazāk: Ēdot dabīgu uzturu ar daudz svaigiem dārzeņiem un augļiem, Jūs samazināt Jūsu ķermeņa toksiskuma līmeni un ķermenim nav nepieciešamības svīst vairāk, nekā nepieciešams, lai atbrīvotos no toksīniem.

Ja Jums ir svīšanas problēmas, Jūs varētu vēlēties mēģināt metodi, kas ir veiksmīgi palīdzējusi daudziem cilvēkiem. Tā ir pieejama metode, kas ietver viegli pieejamu Perspi produktu izmantošanu. Jūs varat uzzināt vairāk par šo metodi, sekojot produktu aprakstiem augstāk.

Post Navigation