Problēmas ar svīšanu

Lai gan jāatzīst, ka pārmērīga svīšana ir ikdienas traucēklis personai, ja ne kas cits, jāatzīst, ka tā var būt problēma. Jo īpaši, ja Jūs ciešat no pārmērīgas svīšanas vai svīšanas trūkuma.

Ko es varu darīt, lai apturētu svīšanu?

Jūs varat izmēģināt alumīnija hlorīda šķīdumu (pastāv dažādi pieejamie zīmoli – tikai pajautājiet aptiekāram). Šis risinājums darbojas, izmainot sviedrus ražojošās šūnas organismā. To ir labāk uzklāt tieši pirms gulētiešanas, jo sviedru dziedzeri ir visneaktīvākie miegā. Alternatīva alumīnija hlorīda šķīdumam ir Perspi-Sensitive. Tas novērš sviedru rašanos tikpat efektīvi kā pretsviedru līdzekļi, kuru sastāvā ir līdz pat 10 % alumīnija hlorīda.

Indivīdi, kas cieš no pārmērīgas svīšanas bieži nereaģē uz pretsviedru līdzekļiem un var nereaģēt uz (vai būt ar mieru paciest) sistēmiskas zāles, elektriskas pārmērīgas svīšanas ārstēšanas metodes, pastāvīgas nervu iznīcināšanas, kas kontrolē svīšanu, vai ķirurģisku iejaukšanos (padusēs), lai nobloķētu sviedru dziedzerus vai noslēgtu pārmērīgās svīšanas zonas.

Perspi-Sensitive pretsviedru gēls bez alumīnija

Perspi-Sensitive ir pretsviedru hidrogēls bez alumīnija, kas palīdz cīnīties ar pārmērīgu svīšanu. Šis gēls ir ideāls cilvēkiem, kuri cieš no pārmērīgas visa ķermeņa svīšanas. Tā kā želeja nesatur alumīniju, pretsviedru līdzekli var droši izmantot uz ķermeņa, ieskaitot seju, rokas un kājas, lai kontrolētu svīšanas problēmu. Daudzi cilvēki izvēlas izmantot dezodorantu, kas nesatur alumīniju, jo tas ir dabīgāks.

Kā ārstēt svīšanu

Pārmērīgu svīšanu var ārstēt ar: vienkāršām procedūrām, piemēram, pretsviedru līdzekļiem (piem. Perspi-Sensitive); botulīna toksīna injekcijām, ķirurģiju. Vienkāršas vai medicīniskas pārmērīgas svīšanas ārstniecības metodes varētu kontrolēt simptomus vai tās varētu izraisīt kaitīgus blakusefektus. Pieejamā ārstēšana joprojām ir tālu no ideāla, bet sniedz hiperhidrozes slimniekiem alternatīvu kā cīnīties ar šo kaiti. Neķirurģiskas ārstēšanas metodes ietver zāles, botoksu plaukstu svīšanai, pretsviedru līdzekļus. Dažādas zāles un produkti ir pieejami, lai palīdzētu cilvēkiem ar smagu padušu svīšanu. Ja Jūs ciešat no pārmērīgas svīšanas, Jums ir jāmazgājas katru dienu un jāapvieno šis ieradums ar jebkuru citu svīšanas kontrolēšanas metodi.

Post Navigation