Sīkdantes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai pārliecinātos, ka mēs Jums sniedzam labāko lietotāja pieredzi arheo.lv. Ja Jūs turpināsiet lietot arheo.lv mājas lapu, nemainot iestatījumus, mēs pieņemam, ka esat apmierināts saņemt visas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir svarīgas, lai Jūs varētu ērti lietot visas funkcijas pilnvērtīgi un izmantot tās iespējas. Bez šīm sīkdatnēm, daži pakalpojumi netiks sniegti. Šīs sīkdatnes neievāc informāciju par Jums un Jūsu privātumu, ko varētu izmantot pret Jums un neatceras, kur Jūs esat bijis internetā.

Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek lejupielādēti Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Jūsu pārlūkprogramma nosūta šīs sīkdatnes atpakaļ uz mājas lapu katru reizi, kad Jūs apmeklējat to vēlreiz, lai tā varētu Jūs atpazīt un tad pielāgot to, ko Jūs redzat uz ekrāna. Sīkdatnes nevar noteikt Jūsu personīgo informāciju un informāciju par Jums.

Dažas no sīkdatnēm, ko mēs izmantojam

  • Apmeklējuma sīkdatnes

Tās ir nepieciešamas, lai Jūs varētu izmantot mūsu mājas lapu. Tās tiek izmantotas katru reizi, kad Jūs apmeklējat mājas lapu, un tad tiek dzēstas, kad Jūs to aizverat. Tās netiek saglabātas datorā un nesatur personīgus datus. Taču Jūs varat tās izdzēst, izmantojot Jūsu pārlūkprogrammu, ja vēlaties, bet tas ierobežo funkcijas, ko Jūs varat izmantot mūsu vietnēs. Katra pārlūkprogramma piedāvā sīkdatņu iestatījumus. Sīkdatnes var izslēgt pilnībā, bet tas var liegt izmantot mūsu pakalpojumus.

Tās ļauj Jums izmantot dažas būtiskas funkcijas mūsu vietnēs, piemēram, saglabāt ielogošanās informāciju apmeklējumam. Tās arī palīdz samazināt ar vajadzību nodot informāciju pa internetu. Tās netiek glabātas datorā, un tās tiek dzēstas, kad Jūs pārtraucat savu pārlūkprogrammas sesiju vai izlogojaties. Tas nozīmē, ka sīkdatnes dod iespēju pilnveidot mājas lapu tā, lai apmeklētājam būtu ērtāk to lietot. Mēs varam analizēt, kāda informācija tiek lasīta un meklēta. Tas palīdz piedāvāt jaunu informāciju un tādu informāciju, kāda interesē mūsu apmeklētājiem.

  • Drošības sīkdatne

Tā tiek izmantota tikai tad, ja pārlūkprogramma apmeklē serveri, izmantojot HTTPS, nodrošinot, ka sīkdatnes vienmēr ir šifrētas, kad tiek nosūtītas no klienta uz serveri. Tas padara sīkdatnes mazāk pakļautas sīkdatņu zādzībām.

  • Pastāvīgās sīkdatnes

Tās izmanto, lai atcerētos lietotāja izvēlni mājaslapā un tiek glabātas līdz to termiņa beigām (vai, kamēr lietotājs tās manuāli izdzēš).

  • Analītika

Mēs vēlētos sekot līdzi tam, kādas lapas un saites ir populāras un kādas netiek lietotas tik bieži, lai mūsu vietnes būtu aktuālas. Tas ir ļoti noderīgi, lai varētu identificēt tendences, kā cilvēki pārlūko mūsu mājas lapas un palīdz mums nodrošināt lietotājiem draudzīgākus risinājumus.

  • Trešās puses sīkfaili

Google Analytics (un lielākā daļa tīmekļa uzskaites programmatūru) izmanto sīkdatnes, lai sniegtu nozīmīgas atskaites par portāla apmeklētājiem. Taču Google Analytics sīkdatnes neapkopo personiskos datus par mājas lapas apmeklētājiem. Google Analytics ļauj analizēt lietotāja uzvedību mājas lapā. Tas atkal dod iespēju piedāvāt jaunu un aktuālu informāciju mājas lapas apmeklētājiem. Jāatkārto, ka šajās sīkdatnes netiek ietverta nekāda personīgā informācija.

Sīkdatņu pārvaldīšana

Jūs atradīsiet vairāk informācijas par sīkdatnēm www.allaboutcookies.org, kas sniedz informāciju par to, kā izdzēst sīkdatnes no datora. Lai iegūtu informāciju par to, kā to izdarīt no Jūsu mobilā tālruņa pārlūka, lūdzu, skatiet tā uzstādījumus. Sīkdatnes nav nekas īpašs, bet mūsu pienākums ir pavēstīt, ka mēs tās izmantojam, lai varētu piedāvāt tieši to, kas interesē mūsu apmeklētājiem. Ja Jums radās papildus jautājumi par sīkdatnē, sazinieties ar mums un mēs Jums atbildēsim.