Svīšana

Svīšana ir neizbēgama un neatņemama mūsu organisma funkcija, bet tā var likt Jums justies neērti. Pārmērīga padušu svīšana ir stāvoklis, kas var būt ļoti kaitinošs un neizbēgams, bet to ir ļoti viegli ārstēt. Ir daudzi veidi, kā kontrolēt padušu svīšanu. Padušu svīšanu citādi var dēvēt par hiperhidrozi. Svīšana ir normāla organisma funkcija, bet ne visos gadījumos tas ir normāli. Dažu cilvēku ķermeņi ražo pārmērīgi lielu sviedru daudzumu. Nepareiza higiēna dažos gadījumos var arī saasināt problēmu. Spēcīga padušu smaka ir vēl viena problēma, ar ko saskaras cilvēki, kuri nepārtraukti svīst. Ir daudzi veidu, kā tikt galā ar padušu svīšanu. Svīšanu var arī izraisīt apspīlēta apģērba valkāšana, kas izraisa svīšanu. To var novērst, valkājot vaļīgas drēbes.

Zīds un kokvilna ļauj sviedriem nožūt ātrāk. Iešana vannā, izmantojot antibakteriālās ziepes, palīdzēs samazināt padušu svīšanu. Izvairieties no pikantas pārtikas, kofeīna, sīpoliem un alkohola. Alkohols, kofeīns un pikanti pārtikas produkti palielina sviedru izdalīšanos. Meditācija arī ir izrādījusies ļoti noderīga. Meditācija saglabā ķermeņa temperatūru un palīdz Jums atpūsties, kas ļauj Jūsu organismam atdzist un svīst mazāk. Dzeriet daudz ūdens, kas pazeminās ķermeņa temperatūru un ļaus Jums svīst mazāk.

Lai samazinātu augsto svina un dzīvsudraba līmeni asinīs, lietojiet multivitamīnus un B vitamīnus, tas palīdz samazināt svīšanu. Izdzert tasi salvijas tējas katru dienu, un Jūsu svīšanas problēma samazināsies. Likvidējiet liekos matiņus padušu zonā, jo tas ievērojami samazinās svīšanu. Pat drēbes, ko Jūs valkājat, ir jāmazgā pēc katras nēsāšanas reizes. Sekundāros pārmērīgas padušu svīšanas traucējumus parasti izraisa slimības, piemēram, diabēts un vairogdziedzera problēmas. Tātad, ir ieteicams konsultēties ar ārstu, lai samazinātu sviedrus, ko izraisa šāds veselības stāvoklis. Kaut padušu svīšana ir dabiska un var palielināties augstas temperatūras un fiziskās aktivitātes ietekmē, pārmērīga padušu svīšana, pat vēsā laikā un normālos apstākļos, var radīt pazemojošas problēmas.

Kontrolēt padušu svīšanu var būt ļoti nomācoši, bet ir pieejamas ārstēšanas metodes, lai palīdzētu mums novērst mulsinošo ikdienas dzīves situāciju. Daudzi cilvēki izvēlas dabas ārstēšanu, lai novērstu pārmērīgu svīšanu. Ir vairāki biežākie iemesli, kas var izraisīt pārmērīgu svīšanu un tie ietver paniku, stresu, karstumu, fiziskās aktivitātes, kā arī asu un pikantu pārtikas produktu ēšanu. Sviedru dziedzeri padusēs un sviedru dziedzeri citās ķermeņa daļās nav līdzīgi, jo padušu dziedzeri bieži ir saistīti ar ķermeņa smaržu. Pārmērīga svīšana, lai gan neērta problēma, var tikt novērsta un kontrolēta.

Post Navigation