Svīšana naktīs

Tas nav īsti patīkami, ja esat pārklāts ar sviedriem tā, ka pat apģērbs līp klāt pie ādas. Patiesībā, tas tiešām varētu būt mulsinoši. Neliels vai vidējs sviedru daudzums, atkarībā no Jūsu ķermeņa temperatūras, ir normāls. Ir ļoti nepatīkami piecelties no rīta un saprast, ka naktī esiet pārmērīgi svīdis.

Lieliska aizsardzība pret svīšanu naktīs ir pretsviedru līdzekļi no Perspi. Apskatiet Perspi-Guard pretsviedru līdzekli, Perspi-Rock dezodorantu, Perspi-Rock H2O dezodorantu un citus Perspi pretsviedru līdzekļus, lai pārtrauktu svīšanu naktī un dienā.

Apskatīt pretsviedru līdzekļus

Perspi pretsviedru līdzekļi

Perspi-Guard aizsargās pret svīšanu līdz pat piecām dienām pēc vienas lietošanas reizes. Perspi-Guard pretsviedru līdzeklis novērš pat īpaši pastiprinātu svīšanu tādās ķermeņa daļās kā paduses, pēdas, vēders un krūtis.

Kādēļ izvēlēties pretsviedru līdzekli Perspi-Guard

  • Garantēta 5 dienu aizsardzība pret svīšanu un naudas atgriešana, ja Perspi-Guard nepalīdzēs;
  • Līdzeklis ir drošs un saudzīgs lietošanā, jo to iesaka pat Eiropas mediķi;
  • Līdzeklis neatstāj traipus un nesmērē Jūsu apģērbu;
  • Līdzeklim nav smaržas, kas dod iespēju to lietot kopā ar savu dezodorantu;
  • Līdzeklis ir piemērots lietošanai padusēm, rokām un citām ķermeņa daļām.

Pastiprināta svīšana traucē normālu dzīvi un var traucēt dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un piedalīties dažādās aktivitātēs. Pastiprināta svīšana bez iemesla ir kaut kas, kā dēļ Jums vajadzētu konsultēties ar savu ģimenes ārstu.

Svīšana

Svīšana ir dabiska. Tas ir mehānisms, kas atdzesē ķermeni, izdalot šķidrumu uz Jūsu ādas virsmas, samazinot ķermeņa temperatūru. Tas darbojas kā sava veida iekšējais termostats, kas norāda sviedru dziedzeriem, vai ķermenis ir pārkarsis vai nē. Sviedru dziedzeri ražo sviedrus. Ķermeņa temperatūras pieaugums rada svīšanu. Ir divi no šiem sviedru dziedzeriem, kas ir atbildīgi par sviedru izdalīšanu. Apokrīnie dziedzeri ir atrodami ķermeņa vietās, kur lielos daudzumos ir matu folikuli. Tomēr sviedru dziedzeri ir atrodami visā ķermenī. Ekrīnie sviedru dziedzeri pārvalda organisma dzesēšanas mehānismu, bet apokrīnie dziedzeri strādā kā feromonu atbrīvošanas papildus funkcija.

Šeit ir daži padomi, kas varētu novērst svīšanu:

1. Mazgājieties katru dienu vai vairākas reizes dienā. Tas neļaus pārmērīgajiem sviedriem izraisīt bakteriālu vai sēnīšu infekciju.

2. Ūdens ir nepieciešamība visām dzīvajām būtnēm un ikvienam vajadzētu dzert daudz ūdens katru dienu. Palielinot šķidruma uzņemšanu, Jūs nesāksiet svīst vairāk. Faktiski, dzeramais ūdens atdzesēs Jūsu ķermeni un novērsīs sviedru dziedzeru stimulāciju.

3. Ļaujiet Jūsu ķermenim elpot. Tas tiek darīts, saglabājot ķermeņa temperatūru normālā līmenī, kas aizliedz Jūsu smadzenēm likt sviedru dziedzeriem sākt strādāt.

4. Vairāk nodarbojieties ar sportu. Sviedri, kas izdalās sportojot, ir normāli. Vingrinājumi palīdzēs uzlabot asinsriti un mazinās pārmērīgu karstumu un stimulēs sviedru izdalīšanos.

5. Atpūtieties. Vēl viens liels sviedru izraisītājs ir stresa situācijas. Lai mazinātu pārmērīgu svīšanu, Jūs var izmantot kādu no relaksācijas metodēm, kas palīdz mazināt stresu.

Tas nozīmē, ka svīšanai naktīs un dienā ir risinājums! Jums tikai atliek vērot sevi un saprast, kāds ir iemesls svīšanai naktīs.

Post Navigation