Svīšana padusēs

Ikviens svīst, tas ir tikai dzīves fakts. Bet daži no mums svīst padusēs vairāk Svīšana padusēsnekā citi. Tas var būt mulsinoši un jā, tas var pat likt Jums justies apkaunotam, bet par to nevajag kaunēties. Daudzi cilvēku visā pasaulē svīst padusēs. Dažādas lietas liek dažādiem cilvēkiem svīst. Jums ir jāuzzina, kas liek Jums svīst padusēs un Jūs varēsiet izdomāt, kā to apturēt. Piemēram, ja Jūs esat sporta zālē un pēc stundas Jūs nākat mājās nosvīdis, Jūs zināt, kāpēc Jūs svīstat.

Bet pieņemsim, ka Jūs skatāties TV un pēkšņi sākat pastiprināti svīst padusēs. Tam pat nav jābūt kādam iemeslam. Tā varētu būt istabas temperatūra vai tas varētu būt kāds medicīniskais stāvoklis. Slimības, kas saistītas ar svīšanu, var būt pēdējā lieta, kas ienāks Jūsu prātā, bet, ja tā ir parasta parādība, Jūs varat konsultēties ar savu ģimenes ārstu.

Ir dažas pamata vadlīnijas, kas jāievēro, ja Jūs vēlaties samazināt savu pārmērīgo svīšanu padusēs. Dodieties dušā reizi dienā, ja Jums ir tendence svīst vairāk, nekā Jūs domājat, ka vidusmēra cilvēks svīst padusēs, dodieties dušā divreiz dienā. Ņemiet līdzi daudz dezodoranta un lietojiet Perspi pretsviedru līdzekļus. Tas ir ne tikai lielisks padušu svīšanai, bet tas ir efektīvs arī uz rokām, kājām, muguras un citām jūtīgām vietām.

Uzzināt vairāk par Perspi pretsviedru līdzekļiem

Perspi

Labākais ir tas, ka Perspi pretsviedru līdzekļi aizsargās pret svīšanu un nepatīkamu aromātu padusēs līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Perspi pretsviedru līdzekļi ir piemēroti lietošanai padusēs, uz kājām, uz rokām un citās jūtīgās un ne tik jūtīgās vietās uz ķermeņa.

Kukurūzas ciete

Jūs variet izmēģināt kukurūzas cietes metodi! Kukurūzas ciete absorbē smakas, tāpēc zīdaiņu produkti satur kukurūzas cieti. Uzberiet nedaudz cietes uz padusēm, ja Jūs uzskatāt, ka tās sāk svīst. Paglabājiet rezerves pāri zeķu, ja Jūs jūtat, ka Jūsu kājas pastiprināti svīst. Ieberiet nedaudz kukurūzas cietes Jūsu zeķēs un uz kurpju zolēm un Jums būs sausas kājas visu dienu.

Mēģiniet valkāt kurpes, kas tiek ventilētas un ir vai nu no ādas vai audekla. Tās ir labākās kurpes, ja Jūsu kājas pārmērīgi svīst. Mēģiniet lietot vairāk nekā vienu kurpju pāri, mainot kurpes katru otro dienu; tādējādi, Jūs izveidināsiet to pāri, ko esat tikko valkājis. Tad, kad Jūs atkal valkāsiet šo pāri, Jūsu kājas tik daudz nesvīdīs.

Sekojot līdzi tam, kur Jūs svīstat visvairāk, Jūs par to varat viegli parūpēties. Lielākā daļa cilvēku atstāj māju no rīta ar būtiskākajām lietām, kas vajadzīgas dienai. Tātad, ja Jūs esat pārmērīgs svīdējs, tad rezerves dezodorants no perspi, kukurūzas ciete, smaku likvidētāji un papildu pāris zeķu būtu jāuzskata par Jūsu ikdienas lietām.

Ja Jums ir tendence svīst uz sejas un uz kakla, mēģiniet savākt matus un turēt tos nost no sejas un kakla. Izvairieties no krekliem ar augstu apkakli. Tie var veicināt, kakla un sejas svīšanu. Ir simtiem aizsardzības līdzekļu; Jums vienkārši ir jāatrod tāds, kas vislabāk derēs Jums un Jūsu padusēm, lai apturētu pastiprinātu svīšanu.

Post Navigation