Svīšana, sviedri un pārmērīga svīšana

Svīšana ir dabiska. Mūsu ķermeņi izmanto sviedrus, lai atdzistu un kontrolētu savu temperatūru. Cilvēki, kuri cieš no pārmērīgas svīšanas svīst pat tad, kad viņu ķermeņi ir vēsumā un miera stāvoklī. Ir tādi, kas cieš no pārmērīgas svīšanas un pat neiet uz sporta zāli tādēļ, ka viņi pārāk daudz svīst. Viņi nevēlas vairāk izcelt svīšanu, vai arī tiem nepatīk svīšanas sajūta sportojot.

Pārmērīgi sviedri

Ja pastiprināta svīšana attur Jūs no sportošanas, ir pāris lietas, ko Jūs varat darīt, lai atrisinātu šo situāciju. Pirmkārt, Jums ir nepieciešams saprast, ka lielākā daļa cilvēku, ko Jūs satiksiet sporta klubā, svīdīs. Daži noteikti svīdīs vairāk nekā citi, bet visi svīst, jo tas ir tas, kas notiek sportojot un Jūsu ķermenim nepieciešams veids, kā atdzist. Pārmērīgi sviedri var izraisīt neapmierinātību sportojot, piemēram, cilājot svarus, jo aprīkojums paliek slidens no sviedriem, kas pil uz tā.

Kā samazināt svīšanu

Viena lieta, ko Jūs varat izmēģināt, lai samazinātu svīšanu, ir atrast pareizo Sviedru ārstēšanadezodorantu. Daudzi cilvēki neapzinās, ka dezodorants vien nepasargās Jūs no svīšanas. Ir nepieciešams, lai tajā būtu pretsviedru līdzekļi. Izmēģiniet dažādus pretsviedru dezodorantus un Jūs noteikti atradīsiet vienu, kas palīdzēs kontrolēt svīšanu. Ja Jūs nevarat atrast pietiekami spēcīgu dezodorantu, Jūs varat doties pie sava ārsta un iegūstiet dezodorantu ar recepti, kas ir daudz spēcīgāks, nekā jebkurš dezodorants, ko Jūs atradīsiet veikalā.

Tāpat valkājiet elpojošu apģērbu, dodoties uz sporta zāli. Kokvilna ir labākais risinājums, jo tā ļauj Jūsu ķermenim elpot. Izvairieties no zīda vai neilona. Tie padarīs Jūsu stāvokli tikai sliktāku. Ir arī dažas medicīnas procedūras, ko Jūs varat izmēģināt, lai novērstu svīšanas problēmas. Tās būtu jāapspriež ar Jūsu ārstu, lai redzētu, vai tās ir piemērots risinājums Jūsu gadījumam.

Kāju pēdu veselība

Neļaujiet pastiprinātai svīšanai atturēt Jūs no došanās uz trenažieru zāli. Sportošana ir būtiska daļa no veselīga dzīvesveida un laimes. Atrodiet īsto dezodorantu, izvēlieties pareizo treniņu apģērbu un, ja tie nepalīdz, dodieties pie sava ārsta pēc palīdzības. Kad tas ir paveikts, Jūs varat baudīt braucienu uz sporta zāli, neuztraucoties par nekontrolējamu svīšanu.

Post Navigation