Svīšanas novēršana visiem galvenajiem tās iemesliem

Zemāk ir minētas dažas dabīgas sviedru novēršanas taktikas, no kurām katra adresē vismaz vienu no stipras svīšanas galvenajiem aizdomās turamajiem, ko mēs esam apsprieduši. Galvenais triks ir apvienot tos, kas atbilst Jūsu ķermeņa sviedru reakcijas neapmierinātajām vēlmēm.

  1. Sausāks bez briesmām: pretsviedru līdzekļi satur smagos metālus, piemēram, alumīniju un citus bīstamus savienojumus, kas nokļūst asinsritē un izraisa visa veida veselības problēmas, bet jo īpaši progresīvu garīgās veselības pasliktināšanos traucējumu veidā. Jūs varat iegūt ilgstošāku svaigu un sausu dienas sākumu ar smaržu absorbējošiem un sviedru samazinošiem dabas līdzekļiem.

Ļoti iedarbīgs pretsviedru līdzeklis

Pretsviedru līdzeklis Perspi-Sensitive nesatur alumīniju, spirtu un parabēnus, taču tas novērš sviedru rašanos tikpat efektīvi kā pretsviedru līdzekļi, kuru sastāvā ir līdz pat 10 % alumīnija hlorīda. Galvenais, ka šo pretsviedru līdzekli iesaka Eiropas mediķi!

Citi risinājumi cīņā pret sviedriem

Dodieties dušā ar baktēriju iznīcinošo citrusaugļu sulu (vai citu dabisku smaržu absorbējošu līdzekli, piemēram, tējas koka eļļu vai tēju). Pilnībā nožūstiet (ūdens apvienojas ar baktērijām, lai veidotu smakas) un apstrādājiet paduses un citus svīstošos apgabalus uz ķermeņa ar cepamo sodu, kas nogalina baktērijas un veicina ādas sausumu. Tad uzklājiet uz atsvaidzinošu un sausumu veicinošu augu eļļu / ekstraktu, piemēram, salviju, lavandu vai burvju lazdu ar vates tamponu.

  1. Nomieriniet svīšanas izraisītājus: Salvijai ir dabīgas dezodorantu īpašības. Tā samazina sviedru ražošanu, samazinot sviedru dziedzeru nervu šūnu aktivitāti. Salvijas tējas dzeršana vai salvijas ekstrakta pilienu lietošana no tinktūras novērš pārmērīgu svīšanu uz vairākām dienām un bieži vien sāk darboties dažu stundu laikā. Salvijas tēja ir rūgta, tāpēc pievienojiet dabas saldinātāju, piemēram, neapstrādātu organisko medu.
  2. Nomieriniet sevi: Ja Jūs esat nemierīgs sakarā ar svīšanu, Jūs faktiski varat nomierināt sevi ar zāļu tēju. Viens lielisks dabisks nomierinošs līdzeklis, kas var tikt pārveidots tējā, ir apiņi. Akupunktūra ir arī izrādījusies efektīva daudziem, kas svīst dēļ panikas lēkmēm.
Post Navigation