Svīšanas problēmas un risinājumi

Vai Jūs ciešat no pārmērīgas padušu, kāju, roku un pēdu svīšanas un meklējat tam risinājumu? Jums vajadzētu saprast svīšanu, pirms meklēt ārstēšanas metodi, jo tas palīdzēs Jums uzzināt Jūsu svīšanas cēloņus.

Kas ir svīšana

Svīšana ir process, ko Jūsu organisms izmanto, lai atdzesētu ķermeni un kontrolētu ķermeņa temperatūru. Tas caur ādu nelielos daudzumos izdala toksīnus. Svīšana var saasināties stresa un nervozitātes apstākļos. Katram cilvēkam ir dažādas svīšanas pakāpes dažādiem stimuliem. Piemēram, persona var stipri svīst kādā saspringtā situācijā, bet cita persona tādā pašā situācijā nesvīdīs tik ļoti.

Pārmērīga padušu svīšana

Pārmērīga padušu svīšana ir problēma, no kā cieš daudzi cilvēki, un dažādi cilvēki veiksmīgi ir izmantojuši dažāda veida ārstēšanas metodes. Atrast padušu svīšanas cēloņus ir svarīgs solis, lai noteiktu pareizo ārstēšanas metodi. Visbiežākais iemesls, iespējams, ir iedzimtība. Citi cēloņi ir problēmas ar sirdi vai citas slimības, piemēram, diabēts. Pārmērīga svīšana var rasties daudzos veidos un padušu svīšana ir viens no tiem. Padušu svīšana var likt cilvēkam justies intravertam un biklam un izmēģināt katru iespējamo metodi, lai slēptu savu padušu svīšanu.

Ārstēšanas metodes

Ir pieejamas daudzas ārstēšanas metodes, lai novērstu pārmērīgu padušu svīšanu. Viens no veidiem ir ietekmēt sviedru ražošanas šūnas organismā, izmantojot alumīnija hlorīda šķīdumu. Šī metode jālieto tieši pirms došanās gulēt, jo Jūsu sviedru dziedzeri tad ir visneaktīvākie.

Cita ārstēšanas metode ir botulīna toksīna injekcijas padušu zonā. Ir dažādi viedokļi par šo ārstēšanas metodi, jo daži cilvēki ir teikuši, ka nav vērts injicēt ķīmiskās vielas organismā tikai, lai cīnītos ar padušu svīšanu, bet citi domā, ka tas ir pilnīgi tā vērts.

Ja Jūs saskaraties ar apmulsumu, ko rada svīšana, Jums jāsaprot, ka ir pieejamas dažādas ārstēšanas metodes un Jums nevajadzētu izvairīties no šīs problēmas. Vēl viena ārstēšanas metode ir Perspi pretsviedru līdzekļi, kuri aizsargās pret svīšanu un nepatīkamu aromātu.

Perspi pretsviedru līdzekļi

Perspi pretsviedru līdzekļi

Perspi-Guard – Pretsviedru līdzeklis Perspi-Guard aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Šis pretsviedru līdzeklis novērš pat īpaši pastiprinātu svīšanu tādās ķermeņa daļās kā paduses, pēdas, vēders un krūtis.

Perspi-H2O – Izsmidzināmais dezodorants Perspi-Rock H2O ir dabisks produkts, kura ražošanā netiek izmantotas mākslīgas ķīmiskās vielas. Tas ir ļoti ekonomisks līdzeklis pret nepatīkamu sviedru aromātu. Dezodorantu Perspi-Rock H2O var uzpildīt vairāk nekā piecas reizes.

Perspi-Sensitive – Hidrogēla veida pretsviedru līdzeklis Perspi-Sensitive nesatur alumīniju, spirtu un parabēnus, taču tas novērš sviedru rašanos tikpat efektīvi kā pretsviedru līdzekļi, kuru sastāvā ir līdz pat 10 % alumīnija hlorīda.

Perspi

Jums ir jāatrod veids, kā izārstēt Jūsu pārmērīgas svīšanas problēmas. Nav labi ļaut tai noteikt Jūsu dzīves ritmu. Pārvariet svīšanas problēmas un dzīvojiet bezrūpīgi.

Post Navigation