Top metodes, lai izārstētu pārmērīgu svīšanu

Vai Jūs vēlaties zināt, kā Jūs varat izārstēt pārmērīgu padušu svīšanu un atbrīvoties no savām svīšanas problēmām? Šis raksts Jums parādīs top 5 metodes, ko Jūs varat izmantot, lai izārstētu pārmērīgu svīšanu. Taisnību sakot, pastiprināta svīšana var tiešām samazināt Jūsu tēlu sabiedrības acīs un pašcieņu. Pārmērīga svīšana liek Jums izskatīties un ost slikti, tādēļ Jums patiešām vajadzētu darīt visu iespējamo, lai izbeigtu pārmērīgu svīšanu.

Rūpējieties par savu higiēnu

Tas ir ļoti svarīgi, ka Jūs rūpējaties par sava ķermeņa higiēnu. To darot, pārliecinieties, ka Jūsu organisms nesvīst tik daudz un tik viegli. Mazgājoties vismaz divas reizes dienā Jūs samazināsiet sviedru daudzumu, vienlaikus uzlabojot ķermeņa aromātu. Vēl viens padoms, lai apturētu svīšanu un ķermeņa smaržu, ir izmantot atsvaidzināšanai dušas putas, kamēr Jūs mazgājaties. Turklāt, ja Jūs vēlaties tikt galā ar pārmērīgu svīšanu, Jums ir jāpārliecinās, ka drēbes, ko jūs velkat, ir tīras vai svaigi izmazgātas. Tādējādi Jūs smaržosiet labāk un svīdīsiet mazāk.

Ūdens

Pretēji pārliecībai, ja Jums ir svīšanas problēmas, Jums ir nepieciešams dzert vairāk ūdens. Tas ir vairāku iemeslu dēļ. Viens no tiem ir tas, ka, ja Jūs stipri svīstat, Jums vajadzētu regulāri atjaunot sava ķermeņa ūdens zudumu. Ūdens arī palīdz uzturēt organisma vispārējo veselību. Vēl viens labs ieguvums no dzeramā ūdens ir tas, ka tas izskalo toksīnus no ķermeņa, izmantojot galvenokārt urināciju un nevis svīšanu. Tā rezultātā, Jūs svīstat mazāk un smaržojat patīkamāk.

Ēdieni, ko Jums vajadzētu ēst

Tam, ko Jūs ēdat ikdienā, ir liela ietekme uz to, kā Jūs svīstat un kā Jūs smaržojat. Daži pārtikas produkti rada nopietnu smaržu, daži pārtikas produkti izraisa palielinātu svīšanu un daži pārtikas produkti ir ieteicami svīšanas problēmu risināšanai.

Ēdieni, ko Jums vajadzētu lietot uzturā:

  • Ēdieni, kas bagāti ar cinku
  • Salvija
  • Zaļie dārzeņi
  • Augļi
  • un daudz vairāk …

Tie ir pārtikas produkti, kas var uzlabot Jūsu hormonālo sistēmu un gremošanas sistēmu, kas, savukārt, uzlabos vai regulēs Jūsu ķermeņa izdalīto sviedru daudzumu.

Ēdieni, no kā Jums vajadzētu izvairīties par katru cenu

Lai gan ir pārtikas produkti, kas uzlabos jūsu svīšanas problēmas, ir arī pārtikas produkti, kas liek Jums svīst vairāk un smaržot sliktāk. Šie pārtikas produkti ir tie, no kā Jums vajadzētu izvairīties par katru cenu.

  • Ķiploki un sīpoli
  • Zivis, gaļa
  • Asi vistas ēdieni
  • Cepti ēdieni
  • Pārtikas produkti ar daudz krāsvielām un ķīmiskajām piedevām

Alkohols, Kafija un cigaretes

Cigaretes

Šie trīs ir stimulanti un tie saglabājas Jūsu organisma asinsritē vairākas stundas, kas nozīmē, ka Jūs odīsiet slikti vismaz pāris stundas, ja Jūs lietosiet kādu no šiem. Tā kā tie ir stimulanti, tie izraisa Jūsu sviedru līmeņa paaugstināšanos. Izvairieties no tiem un Jūsu paduses svīdīs mazāk.

Pretsviedru līdzekļi

Ja Jūs piemeklējusi pārmērīga padušu svīšana, Jums vajadzētu lietot Perspi pretsviedru līdzekļus, kas aizsargās pret svīšanu līdz pat 5 dienām pēc vienas lietošanas reizes. Perspi pretsviedru līdzekļi spēj cīnīties pat pret īpaši pastiprinātu svīšanu tādās ķermeņa daļās kā paduses, pēdas, vēders un krūtis. Apskatiet Perspi pretsviedru līdzekļu piedāvājumu jau tagad!

Post Navigation